MATRASSEN Heropening Banketbakkerij A. Scheepers—Geubbels Fa. H. VERHEUGEN A. SCHEEPERS Alphons Custers hebben de eer II kennis te geven van hun voorgenomen Huwelijk, waarvan de inzegening zal plaats hebben op Dinsdag 17 Juli a.s. om 9 30 uur in de kerk van de Eerw. Paters Franciscanen te Venray. Venray. 12 Juni '45. Kruisstraat 38 Paterslaan 7 (Toekomstig adres) Kruisstraat 38. Antoon Kennis en Mia Kennis-Seureu danken, ook namens wederzijdsche familie, voor de belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. Venray, Juni 45. Langs dezen weg betuigen wij onzen oprechten dank aan allen die hun blijken van medeleven gegeven hebben bij het noodlottig ongeval en overlijden van onzen onvergetelijken zoon. broer, twee lingbroer en oom Harry van Rooy Speciaal H. H. Geestelijken, de fam Jan Reintjes, Veulen en al de jongens die in het kamp (Rem scheid Duitsland) gezorgd hebben voor een plechtige be grafenis. Verder familie, buren, vrienden en bekenden, en allen die op ecnige wijze hun deelneming hebben betoond. De bedroefde familie i Martinus v. Rooy-Hendriks kinderen, behuwd en kleinkinderen Venray, Oude Oostrumscheweg 16 Langs dezen weg betuigen wij onzen hartelijken dank aan de zeer velen die ons 25-jarig huwelijksfeest tot een onvergete lijken dag hebben gemaakt. Een speciaal woord van dank vooral aan de E.E. P.P. Franciscanen. Fatn. Coenders-Gitzels Biedt zich aan WERKMEISJE voor alle dagen van de week Leunseweg 13. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van be langstelling. ondervonden bij mijn 25-jarig ambtsjubileum zeg ik allen hartelijk dank. P. Op 't Veld C 38a Oostrum Wegens familieomstandigheden is onze zaak op Dinsdag 19 Juni gesloten H. CAMPS Openbare dankzegging Hierdoor betuigen wij onze oprechten dank aan de fam. P. J. Classens en M. Classens te Klein Oirlo en aan de Kinderen van Kuick te Castenray voor hun trouwe hulp, ondervonden tijdens de Duitsche bezetting. Hun goed heid zullen wij nooit vergeten. Fam. A. de Jong Amsterdam Lea en Betsy Franken Den Haag Openbare dankzegging Aan allen, die ons bijgestaan hebben tijdens de Duitsche bezet ting en ons hebben geholpen om te ontkomen aan de barbaarsche rasvervolging zeggen wij hierbij hartelijk dank. Ook de bewoners van Klein- Oirlo danken wij voor hun stil zwijgendheid. Fata. A. de Jong Amsterdam Openbare dankzegging Wij danken uit het diepst van ons hart den heer Jef Willems en mevr. A. Willems-Fiipsen te Castenray voor de 1 Vi jaar die zij ons onderdak gaven en met inzet van hun leven ons tegen de geloofsvervolging beschermden. Wij zullen deze brave men- schen altijd dankbaar blijven. Moge de Almachtige God deze menschen steeds voorspoed geven A. Weyand, Arnhem Openbare dankzegging Wij danken van harte den Eerwaarden Heer Pastoor E. v. Asselberg en Mej. Netta te Oos trum voor het onderdak dat zij ons verleenden. Door hun steun en hulp beschermden zij ons tijdens de bezetting tegen de geloofs vervolging. A. Weyand, Arnhem Openbare dankzegging Wij danken uit het diepst van ons hart de familie W. v. Bergen te Oostrum omdat zij ons eenigst kind een jaar lang als eigen kind in hun gezin opnamen en zodoende ons kind van geloofsvervolging hebben gered. Wij zullen deze brave mensen altijd dankbaar blijven. De ouders A. Weyand, Arnhem Openbare dankzegging Aan allen onzen hartelijken dank, die ons tijdens de bezettings jaren hebben bijgestaan met hun stille hulp. A. Weyand, Arnhem DANKBETUIGING Langs dezen weg betuig ik openlijk m'n dank aan alle werkers en medewerkers, in het bizonder aan G.O.I.W.N. voor het harde en stoere werken wat zij gedaan hebben om mij uit het Bewarings- en Verblijfskamp te Vught te bevrijden. Martin Th. Arts Kruitweg 17, Venray GEVRAAGD: WERKSTER bekend met de wasch, voor een dag per week. Mevr. P. Hoedemaekers-Pijls Langstraat 12, Venray De cursus Middenstandsdiplo ma voor het examen 1946 begint in juli. Cursisten gelieven zich zo spoedig mogelijk op te geven. J. W. Dinjens Paterslaan 11 Vanaf Donderdag 21 Juni is onze KRUIDENIERSZAAK wederom geopend. Voor nette bediening zatworden zorg gedragen. P. J. Volieberg Merseloseweg 5, Venray Te ruil HELE VIOOL tegen goede klap-camera 6 x 9. Kruitweg 17a, Venray Gelieve Goud- en Zilver reparaties welke voor de bevrij ding hier gebracht zijn, te komen afhalen. H. Camps Horlogerie-Optiek Voor terstond gevraagd een FLINKE LEERJONGEN om opgeleid te worden in de Bedden en Meubelstoffeerderij. P. Lemmen Bedden en Meubelstoffeerderij Merseloscheweg 10, Venray Volbloed jaarling Merrieveulen te koop bij L. Willems, Peelkant Overloon. VERLOREN van Verheugen tot Pijls op 4 Mei *s avonds EEN PARAPLU (rode ruit met zwart) Terug te bezorgen bij J. Vollenberg Veltum AANGEBODEN 'n paar nieuwe VOETBALSCHOENEN te ruil tegen 'n paar laarzen Bureau de Zwijger TE KOOP 2 KARRADEREN Zeegers, smid. Schoolstraat Biedt zich aan NET MEISJE van 14 jaar voor hulp in de huishouding Jan Derks, Hoenderstraat 65 Voor 1 Juli GEVRAAGD een flinke R.K. Dienstbode met de keuken bekend geeft voor keur. Hoog loon, Liefst niet beneden 25 jaar, - H. Verheugen Op Maandag 18 Juni a.s. heropenen wij weder onze zaak. Daar er voor Speciale Banketbakkerijen geen toewijzingen worden verstrekt zullen wij echter voorloopig Uwe bestellingen alleen kunnen uitvoeren tegen inlevering van grondstoffen of bonnen. Wij hopen dat wij U weer spoedig in onze zaak mogen begroeten, terwijl wij aan alle bestellingen wederom de uiterste zorg zullen besteden. Heropening Manufacturenzaak Schoolstraat 22 Levert bij ons uwe vergunning in en wij zorgen voor een zoo vlug mogelijke aflevering. Voor het invullen der nodige formulieren willen wij U gaarne helpen. Stroo Vlok Binnenveer op vergunning. Geen papier. P. BILLEKENS Paterslaan I I Op 12 Oct. 1944 overleed, tengevolge van een bom bardement. onze onvergete lijke echtgenote en moeder Anna Maria Josephine Schrljnemakars echtgenote van Henri Camps in den ouderdom van 50 jaar. Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in uwe god vruchtige gebeden aan. Venray H. Camps Mia Buenos-Aires Nico Venray ]oos Oda en verloofde Henri Hooycruts Fr. Rombout (Jules) Venray Fien. René. Jeanne. Pierre Martin. Noudje De plechtige uitvaartdienst zal plaats hebben op Dinsdag 19 Juni h.s. om 10 uur in de kerk van de Eerw. Paters Franciscanen te Venray. In plaats van kaarten Ria Vosters en Banketbakkerij—Lunchroom. Grote straat 7

De Zwijger | 1945 | | pagina 4