PROGRAMMA ZATERDAG 4 DECEMBER
Prinsesirene Al
OranjeWit (L)B1
DES(V) B2
De Peelkorf Cl
Wittenhorst C1
OranjeWit (L)D1
OranjeWit (L) D2
Merselo Dl
OranjeWit (L)E1
Flamingo (M) El
Peelkorf Mini El
Merselo
SVOC '01
1
De Peelkorf W1
SVO 1
SVOC'01 2
De Peelkorf Al
De Peelkorf B1
De Peelkorf B3
Erica
Cl
De Peelkorf C2
De Peelkorf Dl
De Peelkorf D2
De Peelkorf D3
De Peelkorf El
De Peelkorf E2
Oranje-Wit 1
Peelkorf Mini E3
De Peelkorf W1
DES 1
De Peelkorf W2
De Peelkorf W2
aanvang 15.30 uur, vertrek 13.30 uur De Overbeek,
Nistelrode
aanvang 15.00 uur, vertrek 14.00 uur De Wetteling 1
aanvang 10.00 uur, vertrek 09.00 uur De Raayhal,
Overloon, FTESJES
aanvang 10.00 uur, vertrek 09.00 uur De Weert,
scheidsrechter: Jeanne Leeyen
aanvang 10.00 uur, vertrek 09.00 uur De Berkel,
Horst
aanvang 11.00 uur, vertrek 10.00 uur De Wetteling 1
aanvang 10.00 uur, vertrek 09.15 uur De Wetteling 1
aanvang 11.00 uur, vertrek 10.00 uur De Raayhal,
Overloon
aanvang 09.00 uur, vertrek 08.15 uur De Wetteling 1
aanvang 10.30 uur, vertrek 09.30 De Klumper,
Lieshout
aanvang 15.15 uur, vertrek 14.30 u. Servaashof,
Venray
aanvang 14.40 uur, vertrek 13.55 u. Servaashof,
Venray
aanvang 13.50 uur, vertrek 13.00 uur gymzaal
Oostrum
aanvang 14.40 uur gymzaal Oostrum
aanvang 14.15 uur, vertrek 13.30 uur gymzaal
Oostrum
aanvang 15.05 uur gymzaal Oostrum
Zaalwachttas 1Cl met 2 ballen maat 5, heen en terug
Rijden
AlEline Claessens, Rozan Romme, Sanne Versteegen
B1Lizan Jespers, Steffie Loenen, Sacha Marcellis
B3: Jolijn Spreeuwenberg, Vera Swinkels, Iris Fleurkens
ClAniek van Dijck, Auke Verstappen, Janneke Jenneskens
C2: Maud Stiphout, Jessie Swinkels, Sanne Vollenberg
DlJoëlle Swinkels, Kelly van de Weyer, Manon Wilmsen
D2: Gésanne Knapen, Tes Bartray, Joyce Bovee
D3: Fleur van Dijck, Louka Geurts, Kyra van Hoof
ElJanne Swinkels, Linsey Arts, Robin Baetsen
E2: Lieke van Bussel, Kelly Drabbels, Michelle van Lier
Mini ElRenée Nijssen, Noa Swinkels
Mini E3: Loes Konings, Iris van Soest
W1Loes Rops, Pleun Houben
W2: Kayley Hendriks, Sophie Deters