Programma van 2 dec t/m 11 dec: Donderdagavondgroep 18:30 Surprise Groep 7/8 Domien Verschuren Bekend van 3FMU 20:00 Robert Stevens Henk Stiphout Ad Romme Rian v Osch Donderdagavondgroep 18:30 Hippe Quiz Groep 5/6 Proud to bi Foud part Deux(ner) 20:00 i.s.m. Jeugdcarnaval Ha Piëlpubers, Zaterdag 11 december hebben we weer een leuke activiteit voor jullie in petto. Jullie worden om 19:00 uur bij Peter Claessens (Heidsepeelweg 40) in de loods verwacht. We hopen dat de activiteit om 22:30 uur afgelopen is, maar het kan iets uitlopen. Let op: Zorg voor goede wandelschoenen en warme kleren. Bij slecht weer zorg voor regenkleding. 4 december: DJ Domien Verschuren van radiozender 3FM Jera'70!!! Op 4 december aanstaande komt, in navolging van collega 3FM dj's Gerard Ekdom en Paul Rabbering, Domien Verschuren draaien in de Jera. Domien is iedere werkdag te horen tussen 10 en 12 's morgens, bij @Work op 3FM. Hieronder nog wat achtergrondinformatie over Domien: De radiocarrière van Verschuuren begon al op jonge leeftijd thuis op zijn kamer waar hij programma's maakte voor zijn familie. In de loop van de jaren 90 kwam hij terecht bij de Lokale Omroep Goirle waar hij in de kinderredactie zat van het programma Hatjewatwekelijks maakte een aantal van de redactieleden het programma dat tussen 12.00 en 13.00 uitgezonden wordt tot de dag van vandaag. Toen Verschuuren naar de brugklas ging heeft hij wegens tijdgebrek hiermee moeten stoppen. In 2002 besloot Verschuuren om te beginnen met internetradio. Hij heeft programma's gemaakt voor stations als Now FM, WebJam Radio, Sundance Radio, HotShot Radio en ActionRadio.nl. In de zomer van 2004 besloot hij om te stoppen met internetradio en te solliciteren voor een eigen programma op de lokale omroep van Eindhoven, Radio E-FM. In datzelfde jaar begon Verschuurenn aan een programma op een internetradio zender, ditmaal voor Actionradio. In april 2005 stopte hij daar. Sinds eind april 2006 is Verschuuren tevens te horen op de landelijke publieke radiozender 3FM in de uitzendtijd van de NPS. Hier maakte hij tot eind december 2007 het nachtprogramma Domien en verzorgde hij vanaf september 2006 de productie voor het wekelijkse programma Ekstra Weekend. In 2008 kreeg Domien zijn eigen programma's op de zaterdagavond en donderdagnacht. Weekend DNA en Nacht DNAsamen met Annemieke Scholiaardt. In 2007 won Domien de Marconi-Award voor beste aanstormend talent. Vanaf 29 september 2008 presenteert Verschuuren elke doordeweekse nacht van 04.00 tot 06.00 het programma Domien is wakker. Inmiddels was het programma Nacht DNA gestopt. Verschuuren: "Ik ben onbeschrijfelijk blij met deze kans. Ik heb me in de 3FM dj-opleiding kunnen ontwikkelen als radio-dj, maar nu krijg ik de kans om heel veel vlieguren te maken. Elke dag een programma maken is toch de droom van elke dj Vanaf februari 2009 tot half augustus 2010 presenteerde Verschuuren een nieuw radioprogramma op 3FM. Het programma heette ook Domien is wakker, maar was te horen op zaterdag en zondag tussen 07.00 tot 10.00 uur. Vanwege zijn ochtendprogramma was hij vanaf 7 maart dat jaar met het programma Weekend DNA gestopt, wat vanaf 7 maart door Annemieke Scholiaardt solo gepresenteerd zou gaan worden. Op 2 augustus 2010 maakte Verschuuren tijdens het radioprogramma van Gerard Ekdom bekend, dat hij voor BNN per 6 september de uren van Arbeidsvitaminen zal overnemen met een programma genaamd @Work Entree €5,-, Zaal open: 20.00, Er is geen voorverkoop, dus kom op tijd! 11 december: Proud to bi Foudü! Zaterdag 11 December vindt er voor de 2e keer het openingsfeest van de carnaval plaats in de Jera in samenwerking met Jeugdcarnaval van de Pielreus. Het is de bedoeling datje zo Fout mogelijk komt. Haal de klerenkast maar eens overhoop om tot je mooiste, belachelijkste creatie te komen. De entree bedraagt €5,- en er vindt geen voorverkoop plaats. Kom op tijd, want de deuren gaan al om 20:00u open. Tot dan! Donderdag 2-dec Zaterdag 4-dec Donderdag 9-dec Zaterdag 11-dec

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2