-a (mini) Vsselstegn VolleybalclubYsselsteyn Kantine poetsen 8 december Jolanda Smits Petra Spreeuwenberg Hallo jeugd en junior leden van TVY, Op maandag 27 december wordt zoals elk jaar het Haltoernooi in de Schaapskooi te Venray georganiseerd door TC 't Lobke Swolgen. Het toernooi is bestemd voor alle jeugdleden, dus ook de kleinere spelers. Voor deze groep zijn speciale zachte ballen. Er wordt gespeeld in de volgende categorieën: -B (driekwart/groot) -C (groot veld) -D (sterk) -Het kan zijn dat er ook nog een E poule is. Dit is meerde leeftijd van 14,15,16 jaar. Meestal zijn hier wel gegadigden voor. Het inschrijfgeld voor dit toernooi is 2,50 euro per kind. Dus ben je enthousiast geworden en wil je de maandag na kerst weer eens lekker tennissen, geef je dan snel op vóór 10 december via de mail bij: Marcel vd Zanden, marsfier@home.nl onder vermelding van je naam, adres en geboortedatum en evt. welke categorie je wilt spelen. Als je dit laatste niet weet, voegen wij de passende categorie toe. Groeten, Marcel vd Zanden, Franka van Lier Namens Jeugdcommissie TVY Het nieuwe danstoernooi seizoen is weer begonnen. Afgelopen zondag zijn er 2 solo's en een show groep op het openingstoernooi in Gennep geweest. Het was allemaal best wel weer spannend om na een aantal maanden goed oefenen weer op het podium te staan. De meiden hebben weer goed zijn best gedaan, want er zijn 3 bekers mee naar Ysselsteyn gegaan. Imke behaalde de lste plaats in de klasse solo jeugd eerste divisie met 246 punten. Linsey behaalde een 3de plaats in de klasse jeugd ere divisie met 260 punten. Onze show groep Magie behaalde ook een mooie 3de plaats in de klasse junioren eerste divisie met 227 punten. Dames proficiat met de behaalde bekers. Ons volgende toernooi is op zondag 19 dec. in Odiliapeel. Wij wensen alle danseressen en natuurlijk ook de trainsters veel succes op het toernooi. Dames 1: Uitslag: wo 24-11BVC Holyoke2 Ysselsteyn 1 3- 1 Dames2: Ma 6-12 Ysselsteyn 2 -SV Phoenix'75 3 Aanvang:20.30 uur Scheidsrechter: Linda Let op wedstrijd begint om 20.30uur Teller: Lianne Heren: Zo 5-12 VC Ysselsteyn-HVR 1 Aanvang: 10.30 uur Teller:Nelly ysselsteyn.dorpenvenray.nl/volleybalclub

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 10