Vsselsteyn DE ZONNEBLOEM 15 nov. j.l is de trekking geweest van de loten welke dit jaar zijn verkocht. Het was een prachtig resultaat: liefst 1470 loten werden verkocht, opbrengst 2940,-. Volleybalclub Ysselsteyn afdeling de PEELBLOEM M erselo-V redepeel-Ysselstey n Onze afdeling ontvangt hiervan 982,-. Het resterende bedrag is voor de regio en de Nationale Vereniging Zonnebloem, voor het organiseren van grotere activiteiten voor langdurig zieken, gehandicapten, eenzame ouderen enz. zoals: boot- en vliegvakanties, vakanties op lokatie, dagboottochten, daguitstapjes, ondersteuning van de vrijwilligers enz Want. AANDACHT VOOR ZIEKEN IS GEZOND! Nogmaals iedereen bedankt voor de medewerking. Ook in onze afdeling zijn enkele kleine prijsjes gevallen nl. op de loten eindigend op de volgende cijfers: 851,309, 972 De hele trekkingslijst hangt bij COOP- Seuren en bakkerij van Gassel. Prijswinnaars worden verzocht het winnende lot, evt. aangetekend te zenden aan: Nationale Vereniging de Zonnebloem, t a v. loterij. Postbus 2100, 4800 CC Breda met vermelding van (NaamAdresWoonplaats) en het bank-of gironummer, waar de prijs op gestort kan worden.. Ook kunt u de trekkingslijst downloaden via: www.zonnebloem.nl Hier kunt u ook meer informatie vinden. In Ysselsteyn kunt u voor meer informatie bellen naar. Gonnie Bouwman tel. 541321, Annie Jansen tel. 541495 of Mia Michels 541563 Danies 1 Di 16-11 Heren: Zo 21-11 Ysselsteyn I - Civitas 0 - 4 VC Ysselsteyn - Active Rooy 2 4 - 0 Zo 28-11 Aspargos 3 - VC Ysselsteyn Vertrek: 08.45 uur Rijden: Dennis ysseIsteyn.dorpenvenray.nl/volleybalclub KNLTB-voorjaarseompetitie 2011. Op vrijdag nog ruimte voor een team! Uit de eerste inventarisatie blijkt dat we weer de nodige teams op de been gaan brengen. Vanuit de jeugd krijgen we zelfs meer deelnemende teams op zondag- en woensdagmiddag. Maar op de vrijdagavond komt er voor het eerst sinds lange tijd een plek vrij voor een heren-, dames- of gemengd team (allen 35+) De wedstrijden bestaan uit vier dubbelpartijen op een avond tegen teams uit de regio Oost-Brabant/Noord Limburg in de periode april en mei 2011 Degenen die zich als team het eerst melden krijgen de voorkeur. Je opgeven of meer informatie kan via een email naar tdwit@home.nl le Dart- en rikavond Op vrijdag 21 januari a.s. wordt de le dart- en rikavond georganiseerd in de kantine: aanvang 20.00 uur. Houd alvast rekening met deze datum. Opgeven kan natuurlijk ook al bij Wim de Wit tel 0478-545035 of e-mail: weedewee@hetnet.nl Kantine poetsen I december Diny Pouwels/ Anke Smits

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 6