Ysselsteyn Winnaar van de JOC Ysselsteyn gedichtenwedstrijd VREDE Vanaf dinsdag 21 september 'de internationale dag voor de vrede' hangen er gedichten over VREDE op de Duitse militaire begraafplaats. Het betreft 9 genomineerde gedichten van de JOC Ysselsteyn gedichtenwedstrijd. De jurie, bestaande uit Limburgse schrijvers zoals Lilian Caessens, Frits Criens, Annie van Gansewinkel, Wim Heijmans en Henk Lammen, hebben het beste gedicht uitgekozen. De winnaar van de JOC Ysselsteyn gedichtenwedstrijd Vrede is Heike Schroder. Wim Heijmans schrijft over haar gedicht: "Zij beschrijft de tekenen van onvrede. Een verloren en onbereikbare vrede. Een treffend beeld En Frits Criens schrijft: "Heike Schroder weet met een paar woorden een indringend sfeerbeeld op te roepen." Het gedicht over VREDE gaat alsvolgt. Kerzen tropfen Wachs bedeckt die Toten Kalte Kreuze blieken ins Licht Provoziert die Symmetrie Das ohrenbetaubende Echo der Klagen Beschwört den Frieden De 9 genomineerde gedichten zijn nog te bezichtigen tot 10 december op de Duitse militaire begraafplaats, Timmermannsweg 75, Ysselsteyn. Kinderkoor Eige Wijsjes Aanstaande zaterdag zingt het kinderkoor de Heilige Mis. De kinderen van het koortje graag om 18.45 uur in de kerk aanwezig. KNLTB-voorjaarscompetitie 2011. Op vrijdag nog ruimte voor een team! Uit de eerste inventarisatie blijkt dat we weer de nodige teams op de been gaan brengen. Vanuit de jeugd krijgen we zelfs meer deelnemende teams op zondag- en woensdagmiddag. Maar op de vrijdagavond komt er voor het eerst sinds lange tijd een plek vrij voor een heren-, dames- of gemengd team (allen 35+). De wedstrijden bestaan uit vier dubbelpartijen op een avond tegen teams uit de regio Oost-Brabant/Noord Limburg in de periode april en mei 2011. Degenen die zich als team het eerst melden krijgen de voorkeur. Je opgeven of meer informatie kan via een email naar tdwit@home.nl 1' Dart- en rikavond Op vrijdag 21 januari a s. wordt de le dart- en rikavond georganiseerd in de kantine: aanvang 20.00 uur. Houd alvast rekening met deze datum. Opgeven kan natuurlijk ook al bij Wim de Wit tel.: 0478 545035 of e-mail: weedewee@hetnetnl Kantine poetsen24 november Renate Peeters Mieke Peters

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 6