Ysselséeyns Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres:ynbmail@kpnmail.nl Jrg48, nr. 46 19 november 2010 Van de parochie: Lucas 23, 35-43 Misintenties van 20 november t/m 26 november Het volk stond toe te kijken. De leiders lachten Hem uit en zeiden: 'Anderen heeft Hij gered; laat Hij nu zichzelf redden als Hij de Messias van God is, de uitverkorene!' Ook de soldaten dreven de spot met Hem, ze kwamen Hem wijn brengen en zeiden: 'Ben jij de koning van de Joden? Red dan jezelf!' Boven zijn hoofd hing het opschrift: Dit is de koning van de Joden. Eén van de misdadigers die daar hingen zei smalend tegen Hem: 'Ben jij de Messias9 Red dan jezelf en ons erbij!' Maar de ander wees hem terecht: 'Heb zelfs jij geen ontzag voor God, nu jij ook deze straf ondergaat? In ons geval is dat terecht, want wij krijgen ons verdiende loon. Maar Hij heeft niets verkeerds gedaan.' Daarop zei hij: 'Jezus, vergeet mij niet wanneer U in uw koninkrijk komt.' Hij zei tegen hem: 'Ik beloof je, vandaag nog zul je bij Mij zijn in het paradijs.' Zat. 20 nov. 19.15 u. Eige WijsjesKinderwoorddienst,Hoogfeest van CHRISTUS KONING Frans Bouwmeister en voor de overleden familie Bouwmeister-van Zuijlen; Jaardienst Wim Arts; Johan Vogels en overleden familie Vogels-Jeurissen; Jaardienst overleden familie Smits-Weijs Di. 23 nov. 19.00 u. voor het welzijn van onze parochie en de wereldgemeenschap Misdienaars: Zaterdag, 19.15 uur Tom Jenniskens - Pirn Koonings Dinsdag, 19.00 uur Vera Sikes Op vrijdag 12 november ging van ons heen Tina Bus - Meulendijks. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe dit verlies een plaats te geven. BIJBELGROEP. a.s. woensdag 24 november 20.00 uur in de multifunctionele ruimte bij de kerk. Op deze bijeenkomsten is iedereen welkom, die samen met anderen van gedachten wil wisselen over ons geloof. We staan aan het begin van een nieuw kerkelijk jaar, die begint met de Advent. Wat is de Advent, welke betekenis heeft het voor mijzelf enz. We gaan hierover met elkaar in gesprek. Hebt u interesse dan bent u hartelijk welkom op woensdag 24 nov. Meedoen met de kerkbijdrage is belangrijk voor het behoudt van onze kerk. U doet toch ook mee? Want PAROCHIE ZIJN, doen wij SAMEN. Uw kerkbijdrage op bankrekeningnummer: 1593.91.784 tn.v. Parochie H.Oda.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1