Ysselsieym Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres:ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 41 15 oktober 2010 Van de parochie: Lucas, 18, 1-8 Gelijkenis van een rechter en een weduwe Hij vertelde hun een gelijkenis met de strekking dat ze moesten blijven bidden en de moed niet opgeven: 'In zekere stad was een rechter die God niet vreesde en zich aan geen mens iets gelegen liet liggen. Een weduwe in diezelfde stad kwam telkens bij hem, met het verzoek: "Help mij aan mijn recht tegenover mijn tegenpartij." Een tijd lang weigerde hij, maar later zei hij bij zichzelf: "Ik ben wel niet godvrezend en laat me aan geen mens iets gelegen liggen, maar omdat ze zo lastig is, zal ik deze weduwe aan haar recht helpen, anders komt ze me uiteindelijk een klap in mijn gezicht geven." De Heer zei: 'Hoor wat die onrechtvaardige rechter zegt. Zou God dan geen recht doen aan zijn uitverkorenen die dag en nacht tot Hem om hulp roepen en naar wie Hij welwillend luistert? Ik verzeker jullie dat Hij hun spoedig recht zal doen. Maar als de Mensenzoon komt, zal Hij dan werkelijk dit geloof op aarde vinden?' Misintenties van 16 oktober t/m 22 oktober Zat. 16 okt. 19.15 u OuderenkoorJaardienst Peter van Dijck en Maria Wismans; Jaardienst Toon Wismans; Familie Janssen - Thielen; Gerard Fleurkens en voor de overledenen van de familie Fleurkens - van Staveren Jaardienst Albert Smits en voor de overleden familie Zon. 17 okt. 11.00 u. H. Mis b.g.v. het Diamanten Huwelijk van Nico en Catrien Juffermans - Spruit Di. 19 okt. 13.30 u. H. Mis b.g.v. het Gouden Huwelijk van Piet en Nelly Kessels - Coenen 18.40 u.Bidden van een rozenhoedje met aansluitend om 19.00 uur een H. Mis Truus Spreeuwenberg-Philipsen en voor de overledenen van de familie Spreeuwenberg en de familie Philipsen; Jaardienst Jan Bovee Misdienaars: Zaterdag, 19.15 uur Veerle Claessens - Tom Jenniskens Zondag, 11.00 uur Ron Peters - Vera Sikes Dinsdag, 19.00 uur Gesanne Knapen BIJBELGROEP a.s. woensdag 20 oktober om 20.00 uur in de multifunctionele ruimte bij de kerk. Op deze bijeenkomsten is iedereen welkom, die samen met anderen van gedachten wil wisselen over ons geloof Op deze avond, gaan we verder met hoofdstuk 8, over het leven van de H. Don Bosco., ook wel een heilige van onze tijd genoemd Wat bezielde deze man, om zo te leven? Hebt u interesse dan bent u hartelijk welkom op woensdag 20 oktober. S"X sY llh*. I.li.hi"

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1