TOURCLUBMaarheeie Startsein Bonte Aovunden Ieder jaor toch wer iën van de högtepunten van de vastelaovund. Ok kommend seizoen wil de kemissie BOL wer ennen aovund vol humor en show ien elkaar zetten Dit gaöt uuteraard nie zonder artiesten van aegen bojum Hedde geej of gillie ut lef en/of de ambiesie um ok is mit te doen of um wer mit te doen? Dan willen weej owlie van harte uutnuëdigen op ós urste artiesten beejiënkomst op maondag 18 oktoëber um 20.30u ien de smelehof. Gezellig enne aovund brainstormen mit zun allen, dan werre daor altied goeje idee-je geboren. Twiefelde trouwes nog um mit te doen dan motte zeker komme dan trekke weej ow wel aover de streep Mit carnavaleske groet Kemissie BOL de PIFLREUS ïSSElSTEYN HBS "Ons Genoegen' Cor Jansen Ned. Kampioen. In het vroegere Land van Ooit in Drunen werd afgelopen weekend geschoten om het Ned Kampioenschap 3-D Deze discipline is te vergelijken met het veldschieten alleen wordt er hier geschoten op van kunststof vervaardigde dieren, van klein tot groot Op deze doelen zijn cirkels aangebracht, de z.g kill, waar het doel geraakt moet worden. Deze discipline mag zich de laatste jaren verheugen in een flinke groei van het aantal wedstrijddeelnemers. In de bare-bow klasse wist Cor Jansen regelmatig deelnemer aan deze wedstrijden, de Ned titel te veroveren met 1 punt verschil op Hans van Hout uit Veldhoven. In de compoundklasse werd Johan van Dongen 2L' na een inhaalrace op de 2e dag nadat hij de eerste dag als 6C had afgesloten. Jeugdcompetitie. Zondag ging in Tienray de indoorcompetitie voor de jeugd weer van start. We startten de competitie met 9 deelnemers in de aspiranten en de cadettenklasse. Asp. tot 10 jaar. Asp. 11-12 jaar. Brian Janssen 205 p Giel Hellegers 191 p. Miriam Arts 260 p Luuk Lemmens 226 p Edo Stadlander 184 p Cadetten Michiel Arts Jort Stadlander Cadetten comp Mariska Koonings Huub Janssen 237 p. 1 59 p. 256 p. 198 p C'ompetitieprograninia. De volgende competitieronde is voor de compoundklasse op maandag 27 sept., voor de individuele klasse op donderdag 30 sept., voor de recurveklasse op zaterdag 2 okt. en voor de jeugd op zondag 3 okt. MfffiIffflHMP^oa's 'n maart 'iet voorjaar voelbaar is, zo komt in september het najaar weer nabij. Vandaag is het fris aan de start en de meeste hebben de beenstukken en het lange mouwen shirt uit de kast gehaald. Ook het slachtoffer van de valpartij in juni voelt zich nu aan het eind van het seizoen weer in staat om met de groep mee te gaan. Niet per scootmobiel maar op zijn herstelde Bianchi. Met 12 fietsers en 1 liggende gast beginnen we aan een ritje richting Maarheeze. De wind is dik, zoals we dat plegen te noemen met wat koudere dagen. Bij Maarheeze nemen we een tot nog toe onbekend stukje route naar Sterksel om dan weer over een welbekende route via Lierop naar huis te rijden. We zoeken veelal rustige wegen zonder fietspad, maar ook vandaag kon dat weer niet overal. Ook al is het fietspad slecht, het ligt er ook voor de gewone groep op een racefiets Nadat in Deurne een van de deelnemers naar zijn werk fietst, valt de groep uiteen en wordt er door de snelle jongens afgesprint naar het plaatsnaambord Op het zonnige terras hebben we om exact 12 uur 96km op de teller staan HBS

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 6