ACTIEF Programma van 23 sep t/rn 2 okt: 23-sep Donderdagavondgroep 18:30 Speurtocht Groep 5/6 24-sep Examenfeest met DJ A-Matic 20:00 25-sep Zaterdagavondgroep 20:00 30-sep Donderdagavondgroep 18:30 Speurtocht Groep 7/8 2-okt Pielpubers 20:00 Vrijdag 24 september: Examenfeest met DJ A-Matic! Dit feest zal plaatsvinden in de Jera. Mensen die geslaagd zijn van hun opleiding/school die organiseren dit feest. Je zult wel een uitnodiging nodig hebben om binnen te komen. Pielpubers!!! Op 2 oktober hebben we weer een nieuwe activiteit voor jullie. Zorg datje niet al te beste kleren aan hebt, want het kan zijn datje er niet zonder kleerscheuren van af komt!!! De doaune zal jullie zeer zeker volgen en proberen je in de kraag te grijpen!!!! We verwachten jullie om 20:00 uur in de Jera Daar zullen jullie verder de instructies krijgen. We zien jullie op zaterdag 2 oktober! De Leiding. Donderdag Vrijdag Zaterdag Donderdag Zaterdag Zij Actief Ysselstevn umburg Lezine Huiselijke geweld Loverboys |J Op woensdag 29 november is er een lezing over Huiselijk geweld Loverboys. 1 Deze wordt gehouden door Sjoukje Smolders. In het eerste deel van de avond wordt er gesproken over huiselijk geweld, met als inhoud wat is huiselijk geweld, enkele cijfers, wat te doen bij (vermoeden van) huiselijk geweld, gevolgen van huiselijk geweld en de mogelijkheden in ondersteuning en begeleiding behandeling hiervan. In het tweede deel van de avond volgt het deel van Loverboys. Hierin wordt besproken wat Loverboy- problematiek inhoud, hoe herken je slachtoffers en daders, gevolgen van Loverboy-problematiek en wat de mogelijkheden en onmogelijkheden zijn bij (vermoeden van) Loverboy-problematiek._De avond begint om 20.00 uur in de Smelehof Korting op de entree voor de HILTHO Kijk in de ZijActueel die deze week is bezorgd voor de mooie korting op de entree voor de HILTHO. Als je je pasje nog niet hebt opgehaald en dit toch nodig hebt neem dan even contact op met Willy Verheijen tel. 541292. Reanimatie cursus met AED Bij voldoende belangstelling wordt er een reanimatie cursus gegeven in Ysselsteyn voor de leden, maar ook niet leden zijn welkom om deze cursus te volgen, en wel op donderdag 30 september en 7 oktober, aanvang 20.00 tot 22.00 uur De onkosten zijn 20.en voor niet leden 25.-- En op 4 november word er een herhalingsles gegeven voor diegenen die al in het bezit zijn van de reanimatiediploma met AED. De onkosten zijn 10,- en voor niet leden 12.50 Op geven kan tot 24 september bij Petra Smits tel: 542004 of bij Willy Verheijen tel: 541292 WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. vrc vrouwenn«tw«fh

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2