RLad Redactie: Dorpsraad Emailadres:ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 33 20 augustus 2010 ■v Van de parochie: Lucas, 13, 22-30 Verder naar Jeruzalem Jezus trok verder door steden en dorpen, waar Hij onderricht gaf, onderweg naar Jeruzalem. De nauwe en de dichte deur Iemand vroeg Hem: 'Heer, zijn het er maar weinig die gered worden?' Hij zei tegen de mensen: 'Doe wat u kunt om door de nauwe deur binnen te komen, want Ik verzeker u, velen zullen proberen binnen te komen, maar er niet in slagen. Vanaf het moment dat de heer des huizes is opgestaan en de deur heeft afgesloten, zult u buiten moeten blijven. U zult op de deur gaan bonzen en roepen: "Heer, doe open", en Hij zal u antwoorden: "Ik ken u niet. Waar komt u vandaan?" Dan zult u zeggen: "We hebben met U gegeten en gedronken, en in onze straten hebt U onderricht gegeven." En Hij zal tegen u zeggen: "Ik ken u niet. Waar komt u vandaan? Ga weg allemaal, bedrijvers van onrecht die u bent!" Dat zal een gejammer zijn en een tandengeknars, als u Abraham en Isaak en Jakob en alle profeten in het koninkrijk van God zult zien, terwijl u eruit gegooid wordt Dan zullen ze komen van oost en west, van noord en zuid, en aan tafel gaan in het koninkrijk van God Let op, laatsten zullen eersten zijn, en eersten zullen laatsten zijn.' Zat. 21 aug. 19.15 u. Di. 24 aug. 19.00 u. Misdienaars: Zaterdag, Dinsdag, Misintenties van 21 augustus t/m 27 augustus Samenzang Toon Verheijen Gerardus van de Munckhof, echtgenote Bernardina, Wilhelmus Bollen, echtgenote Hendrina en dochter Maria; Jaardienst ouders Janssen - Pouwels 19.15 uur Sven Knapen - Luc Peters 19.00 uur Veerle Claessens tui wjskltotblAMj/.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1