i 1 7 en 8 augustus Menwedstrijd te Ysselsteyn (Lb) Vsselsteyn Op zaterdag 7 augustus: bressuur vaardigheidwedstrijd van 9.00 - 16.00 uur op het terrein hoek Rouwkuilenweg - Pottevenweg. Op zondag 8 augustus: be marathon, be eerste start is om 8.30 uur. TEVENS ZONbAS 8 AU&U5TU5 op het hoofdterrein: Stamboek schapen Rassen défilé Keuring schapenras Bleu du Maine Schapen drijven met honden Wiiiter-tennislessen voor senioren en junioren Vanaf 4 oktober zullen er weer tennislessen gegeven worden door Jeroen/Rick van Maascourt. In totaal zijn er 12 tennislessen in de periode van 1 oktober t/m 31 maart. De lessen zijn op de maandagmiddag/-avond. T.z.t krijgt iedereen nog bericht over de inschrijving. Kantine poetsen 4 augustus Danielle Baetsen en Pauline van Bussel IJDER - KINDTOERNOOI 24 JULI 201 Na een paar spannende wedstrijden tijdens het ouder-kind toernooi zijn de winnaars: Grootveld poule 1: Grootveld poule 2: 3-kwart poule 1 3-kwart poule 2: 3-kwart poule 3: 3-kwart poule 4: Roel van Lipzig Harrie van Lipzig Rick van Lier Jeroen van Lier Jurre van de Ven Johan van de Ven Pim Koonings Peter Paul Koonings Dion Janssen Mariet Janssen Kay Loenen Jules Loenen Voor de 22e keer een Menwedstrijd in samenwerking met de Noord-Limburgse aanspanning voor enkel, tweespan en vierspannen paarden en pony's. Voor de klassen 1-2-3. Deze wedstrijd zal worden verreden in de mooie bosrijke omgeving van Ysselsteyn; alle hindernissen liggen op het hoofdterrein, alsmede de dressuur en vaardigheid. Entree is gratis.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 7