flfip St.Oda *0 DE ZONNEBLOEM €2>- per stuk. Bent u niet thuis, en stelt u er prijs op om toch een of meerdere Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging ,-JL» Oproep van alle kinderen van de basisschool aan alle dorpsbewoners van 'WmML Ysselsteyn Ysselsteyn: een speel-plaats is om te spelen W Alle kinderen van de school zijn blij met de speelplaats, mede omdat deze een openbaar karakter heeft gekregen. Dit is in goed overleg met dorpsraad, gemeente en school gebeurd. De kinderen kunnen nu ook na schooltijd en in vakantietijd op de speelplaats spelen. Helaas moeten we u opnieuw melden dat er in de avonduren vernielingen zijn aangericht. Het blad van de pingpongtafel is gescheurd omdat er boven op de tafel is gesprongen. Ook vinden we na het weekend geregeld glasscherven. De school heeft inmiddels aangifte bij de politie gedaan. Het zou erg jammer zijn als we het openbare karakter van de speelplaats niet kunnen blijven handhaven omdat er steeds vernie lingen worden aangericht. We willen u vriendelijk vragen dit onderwerp eens met uw kinderen te bespreken. Hartelijk bedankt namens alle kinderen en leerkrachten van de basisschool. GEMENGD KOOR VIVACE' Zaterdag 17 juli, optreden bij Ven ray Jubelt!' georganiseerd door het Venrays Mannenkoor en harmonie Euterpe I6.45u. aanwezig zijn op het Henseniusplein, waar een pleinmanager aanwezig is, herkenbaar aan T-shirt met opdruk; Venray Jubelt. Ons optreden is van 17.1 Ou - 17.40u. na ons is een optreden van 'Erato' uit Blitterswijck. Het optreden van alle deelnemende koren en Hafa orkesten is van 21.00u - 21,30u. Hiervoor dienen we om 20.30u. weer aanwezig te zijn op Henseniusplein. Het vervoer onderling regelen. Per 2 personen een map met de te zingen liedjes meenemen. Onderling afspreken.!!!!!! Wij nodigen iedereen uit om dit unieke muziekgebeuren te bezoeken. De entree is gratis!! We beginnen na de vakantie weer op 2 sept, met een gezamelijke repetitie. Op het schema van de weekendvieringen vervalt 20 nov. 28 nov. is de Oda-brunch. Noteer deze data. Wij wensen iedereen een zonnige en ontspannende vakantie! mM DE PEELBLOEM. Loterij. mm Tot 24 juli komen onze vrijwilligers bij u aan de deur met de zonnebloem loten, loten te kopen dan kan dit in Merselo bij Thea Arts, Pas 1, tel. 546573, in Vredepeel bij Nelly Botden, Johan v. Stalbergweg 3, tel. 503458, en in Ysselsteyn bij Mariet Strijbos, Litsenbergweg 15, tel. 541201 of Mia Michels, Heidse Peelweg 37, tel. 541563. Mag de Zonnebloem ook dit jaar weer op u rekenen? Nu alvast: HARTELIJK DANK. Meer over de loterij zie de publicatie van verleden week. HBS "Ons Genoegen" EK-junioren Bas Tonnaer en Carrie Wegh zijn deze week in het Duitse Winnerden voor deelname aan het EK-outdoor voor junioren. Op het NK van vorige week plaatsten beide zich bij de laatste 8 voor de finaleronden met setsysteem. Bas werd na de eerste set uitgeschakeld maar Carrie wist door te dringen tot de halve finale maar moest daarin haar meerdere erkennen in de latere kampioen Sjan van Dijck. De strijd om de 3e en 4e plaats won zij met 6 tegen 2 dus brons voor Carrie. Johan van Dongen is momenteel als bondscoach met de Ned. afvaardiging op het W.K.-veldschieten in Visegrad, Hongarije. Gerard Kooningstot het laatst in de race, wist zich niet te plaatsen voor dit tournooi.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 5