Programma van 15 juli t/m 24 juli: Donderdagavondgroep 18:30 Groep 7/8 Heatwave met DJ Izzy 20:00 Bart Rongen Dave Martens Ton v Hees Gerrit Spreeuwenberg Donderdagavondgroep 18:30 Groep 4/5/6/7/8 Afscheidsdisco Zaterdagavondgroep 20:00 De leiding van de D.A.G. wil jullie vriendelijk verzoeken om in sportieve kleding naar deze avond te komen. Alvast bedankt, Leiding D.A.G. Tevens willen we iedereen er op wijzen dat de Jera en de Pannakooi tijdens de uren van de Donderdagavondgroep gesloten is. Men kan pas na half 9 in- en rondom de Jera weer terecht. Alvast bedankt! Heatwave met DJ Izzy 17 juli!!! Tijdens deze zinderende zomer is het nog een keer tijd voor een stomend heet feest, voor de zomerstop van de Jera. Dit keer zal DJ Izzy de gehele avond zorgen voor de heetste hits. Hieronder nog achtergrondinformatie over DJ Izzy, voor wie hem nog niet kent. Izzy zag voor het eerst het licht op 19 september in 1980 in het gezellige Limburgse plaatsje Venray. Toen al maakte hij zoveel lawaai dat z'n ouders eigenlijk al wisten dat ie daar wat mee moest gaan doen. En dat gebeurde want in 1995 begon hij met draaien, toen nog de stevigere kant van de house. Door dwalingen in de muziekwereld kwam hij in 2002 in contact met het begrip feestmuziek en is ook in die periode de huis-dj geworden van Feestcafé de Koets in Venray, waar hij overigens nog steeds elke vrijdag draait. Daarnaast is hij regelmatig te bezichtigen in Café Costa op het stratumseind in Eindhoven. Ook maakt Dj Izzy deel uit van de après-ski formatie De SRV Mannen samen met Dj Leon. Hiermee treden ze door heel het land op en maken er overal weer een positief zooitje van! Tevens is er geen voorverkoop voor deze avond. Dus wees er snel bij om bij de deur een kaartje te kunnen bemachtigen. Tot zaterdag! Ha Piëlpubers, Het zit er weer op de Zeskamp 2010. Het was een zeer geslaagde middag hiervoor willen we alle deelnemers bedanken. Zoiets kunnen we niet organiseren zonder alle vrijwilligers en sponsoren. Daarom willen wij alle sponsoren en vrijwilligers bedanken. Iedereen ontzettend bedankt!!! Vitelia Voeders. Aannemersbedrijf M.J. Teunissen BV, Scheepens Verreikers, Fam van de Munckhof, Peeters Grondboringen Oirlo, Boerenbond Ysselsteyn, Bakkerij van Gassel, Vakgarage Gomnians en de Wit, Coop Seuren, Diepvrieshuis, JAV Veulen, Auto cross club 't Veulen, Rovadi, A.M.S bv en natuurlijk alle vrijwilligers!!! Dorpszeskamp De zeskamp zit er weer op Het was wederom een zeer geslaagde dag. De drukkende hitte mocht de pret niet drukken, mede dankzij de aanwezigheid van vele waterspellen en veel drinkwater. Bij deze willen we de winnaars nogmaals feliciteren. De eerste plaats ging naar 'Wagenbouw de Piëlreus'. De 'Goudgele door geelbruinsige killermeeuwen opgepikte resten' en 'EVC' werden respectievelijk tweede en derde. Verder willen we alle deelnemers, vrijwilligers en toeschouwers bedanken voor het succes. Een bijzonder dankwoordje gaat uit naar onze sponsors: Vitelia Voeders, Aannemersbedrijf M.J. Teunissen BV, Scheepens Verreikers, Fam. van de Munckhof, Peeters Grondboringen Oirlo, Boerenbond Ysselsteyn, Bakkerij van Gassel, Vakgarage Gommans en de Wit, Coop Seuren, Diepvrieshuis, JAV Veulen, Auto cross club 't Veulen, Rovadi en A.M.S bv. Donderdag 15-juli Zaterdag 17-juli Donderdag 22-juli Zaterdag 24-juli Donderdag 15 juli: Donderdagavondgroep!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2