Ysselsteyn Blad Redactie: Dorpsraad £mailadres:ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 28 16 juli 2010 Van de parochie: Lucas 10,38-42 Bij Marta en Maria Op hun reis ging Jezus een dorp in. Een vrouw, Marta genaamd, ontving Hem. Zij had een zuster die Maria heette. Die kwam aan de voeten van de Heer zitten en luisterde naar zijn woorden. Marta had het heel druk met bedienen. Ze ging naar Jezus toe en vroeg: 'Heer, laat het U koud dat mijn zuster mij alleen laat bedienen? Zeg haar dat ze mij komt helpen.' De Heer gaf haar ten antwoord: 'Marta, Marta, je maakt je bezorgd en druk over van alles, maar slechts één ding is nodig. Maria heeft het beste deel gekozen en dat zal haar niet worden ontnomen.' Misintenties van 17 juli t/m 23 juli Zat. 17 juli 19.15 u. Eige WijsjesGEZINSVIERING Jaardienst ouders Thijssen - Direks en voor Ciska Thijssen - van de Poel; Ouders Hesen - van Soest; Nellie Geurts - Peeters vanwege haar verjaardag Di. 20 juli 19.00 u. Jaardienst Gerard Fleurkens Woe. 21 juli 19.00 u. Viering voor de Schoolverlaters Misdienaars: Zaterdag, 19.15 uur Job Swinkels - Ron Peters Dinsdag, 19.00 uur Vera Sikes Op 5 juli j.1. ging Bets Bastiaansen - Verhulst geheel onverwacht van ons heen. Wij wensen Wim, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. BIJBELGROEP a.s. woensdag 21 juli 20.00 uur in de multifunctionele ruimte bij de kerk. Op deze bijeenkomsten is iedereen welkom, die samen met anderen van gedachten wil wisselen over ons geloof. Op deze avond, behandelen we hoofdstuk 8 uit het boekje. Geloven: Nu. Hierin staat het leven van de H. Don Bosco, centraal. Don Bosco leefde in het begin van de 19e eeuw in Italië. Wie was hij? Wat bewoog deze man om zo te leven. Is het nog van deze tijd? Kan ik er wat mee in mijn dagelijks leven? Aan de hand van het leven van Don Bosco, en de eventuele vragen proberen we er een zinvolle bijeenkomst van te maken. Hebt u ook belangstelling dan bent u op woensdag 21 juli hartelijk welkom. Uhf.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1