TVY OPEN DORPEN TOERNOOI KEIJSERS'MANDERS Zeventiende uitvoering Keijsers-Manders Open Dorpentoernooi 2010 Afgelopen zondag zijn de finales gespeeld van het zeventiende Keijsers-Manders Open Dorpen-toernooi bij TV Ysselsteyn. De toernooiweek was weer volledig bezet met bijna zeventig dubbel-teams die samen 114 wedstrijden speelden. De toernooiweek werd overschaduwd door twee overlijdensberichten van Martien Ewals en Wim Verschuyten. Beiden waren dicht bij TV Ysselsteyn en het Keijsers-Manders Toernooi staande persoonlijkheden. Martien Ewals, broer van de toernooileider Jan Ewals, heeft TVY meerdere keren maar vooral in 2008 geweldig geholpen bij de baanrenovatie. Wim Verschuyten, (bestuurs)lid van TC Rodhe, was een bekend gezicht bij TV Ysselsteyn en in de Venrayse tenniswereld. Voor drie weken nog te gast op ons park en hij wilde evenals vorig jaar ook dit jaar weer deelnemen aan het Keijsers-Manders Toernooi. Het is er helaas niet meer van gekomen. Bij de prijsuitreiking werd voorafgaand een indrukwekkende minuut stilte in acht genomen uit respect voor deze twee bijzondere mensen. De toernooiweek kende verder sportieve en spannende wedstrijden met de volgende finales en winnaars (vetgedrukt): GD5 17+ Lou Gilissen+Renata v.Vegchel- Peeters HD7 17+ Bart Bens Ivo Cuppen DD7 17+ Kim Kusters Anneniiek Manders HD6 17+ Jan Droesen Twan van Oscli GD7 17+ Servie Huibers Rieky Cox DD5 17+ Melanie Beerkens Monique Verhoeven HD5 17+ Wilbert Bovee Frank Kersten Boy Janssen Froukje Timmermans 6-7 6-0 6-1 Robert Lamers Richard van Vegchel Rieky Cox Els Deenen 4-6 6-2 6-3 6-2 6-2 Peter-Paul Koonings Ton Marcellis 6-4 6-3 Peter Philipsen Rian 6-2 6-3 Spreeuwenberg Marielle Cuppen Dorien Mulders 6-2 6-0 Tom Berhitu Theo Nellen 6-3 4-6 6-4 |1goivimans&^de^a/it^dubbel^clubkamhoenschappen 201 oj Van 10 t/m 18 juli 2010 vinden de jaarlijkse Dubbel Clubkampioenschappen plaats. Je kunt je hiervoor opgeven met een vaste partner tot 04.07.2010 op onze internetsite www.twsselstevn.nl of middels inschrijfkaart in het clubgebouw We spelen in de sterktes 5/6, 7, 8, 9 in poules van 4 dubbels (of het aantal inschrijvingen maakt een andere indeling noodzakelijk). Bij de stand van 1-1 in sets beslist een tiebreak tot 10. Vanaf de halve finale wordt om twee gewonnen sets gespeeld. Het toernooi wordt in een week gespeeld en er mag maar één verhindering dag per dubbel worden opgegeven. In het finaleweekend mogen geen verhinderingen worden opgegeven. Waar het reglement niet in voorziet beslist de wedstrijdleiding. Bij inschrijving wordt je geacht het reglement te accepteren. Voor vragen kun je contact opnemen met Mustafa Sorkhabi 06-50458519 of via e-mail tvysselsteyn@gmail.com Rackettossen Op woensdag zijn 2 banen gereserveerd voor het rackettossen. We nodigen alle leden uit om met andere tennispartners dan gebruikelijk een balletje te komen slaan. Kantine poetsen 30 juni Annelies van der Wegen Carla Willems itf/Wni/tV 3

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 8