VRIJ DANSEN DE ZONNEBLOEM van 12 t/m 26 juli Meer hierover t.z.t. Zij Actief Ysselsteyn Limburg Kienen Op dinsdag 22 juni is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Marian Bartray zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn. Vriendinnendag Gaia Park in Kerkrade Zoo Zij Actief Limburg bestaat 80 jaar. Daarom organiseert zij voor al haar leden (met introducé) een vriendinnendag in het Gaia Park in Kerkrade op dinsdag 21 september 2010. Er rijden bussen naar Kerkrade. De juiste tijd van veitrek in Ysselsteyn is nog niet bekend. Het programma is als volgt; Tussen 11.00-12.30 uur ontvangst met koffie en vlaai. Daarna bezichtiging van het park (eventueel onder leiding van een gids) en ruime tijd om gezellig bij te kletsen. Om 17 00 uur afsluiting met een broodjes buffet. Om 18.30 uur vertrek naar Ysselsteyn. De onkosten voor leden zijn 17.50 en voor niet leden 22.50. Dit is voor de bus, de entree en het buffet. Bij annulering betaalt diegene de volledige kosten. Opgeven kan tot 30 juli bij Willy Verheijen tel.541 292 Jaarlijkse fietstocht De datum voor de jaarlijkse fietstocht staat vast. Op dinsdag 17 augustus gaan we weer op pad. Houd deze datum dus vrij Cursus mentale en fysieke weerbaarheid Deze worden gehouden in Wanssum op 19-26 oktober en 2 november 2010. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Kosten; 35,-- (excl. consumpties) Onderwerpen als omgaan met agressie en geweld, weerbaarheid (mentaal) en zelfverdedigingstechnieken (fysiek) zullen zich tijdens een sessie afwisselen. Bovendien komen er situaties en onderwerpen aan de orde die voor de leden herkenbaar zijn en waarvan de geboden oplossingen praktisch toepasbaar zijn (denk bv aan verkopers aan de deur). Voor meer informatie en opgave kan bel Petra Smits tel:542004 ssss. De Peelbloem Merselo - Vredepeel - Ysselsteyn. Wm m In tegenstelling tot eerdere berichtgeving is de loterij niet in augustus, maar Bij voorbaat rekenen wij ook nu weer op ieders steun en medewerking. Nu alvast: HARTELIJK DANK! Wij zijn gestart met een groepje vrij dansen voor kinderen ncci fl/i van 6 tot en met 9 jaar. yssELSTtVN Dit houdt in: Een uur in de week trainen op woensdag van 18.00 tot 19.00 uur bij Forest. Er worden verschillende dansstijlen gedaan, maar geen garde en show dansen. Geen bezoek van wedstrijden (toernooien). Geen optredens, alleen eenmalig een avond voor ouders, vriendinnetjes enz. De contributie bedraagt 60,— per dansjaar. (t/m april). Ouders helpen niet mee met ons eigen danstoernooi. In de schoolvakanties wordt er niet getraind. Indien je meer informatie wilt of interesse hebt in een proeftraining neem dan contact op met Bertinie Gielenstel. 541379 of e-mail: fgielens@xs4all.nl BbainoMPk viouwenr>e!work

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 7