WATERBAKGEVECHT 2010!!!!!!!!!!!!!!!!! Zeskamp Piëlpubers 2010 Hey Piëlpubers, Zaterdag 10 juli is de zeskamp 20100! Na het succes van vorig jaar gaan we dat dit jaar zeker overtreffen. De zeskamp zal om 13:30 uur beginnen en zal rond de klok van 19:00 uur afgelopen zijn. Wij hopen dat jullie er zin in hebben en dat iedereen mee doet. Wil je mee doen lever dan het onderstaande briefje voor maandag 28 juni in bij Lonneke Hendriks in de brievenbus (Timmermannsweg 27). Als je geen briefje hebt ingeleverd kun je ook niet meedoen! Zitje in groep 8 van de basisschool of ben je geen lid van de Piëlpubers (12 t/m 15 jaar) dan is het toch mogelijk om met de zeskamp mee te doen. Hiervoor word dan wel een bijdrage van €5,- per persoon gevraagd (betalen op de dag zelf dit is inclusief een hapje en een drankje). Je kunt je opgeven door ook het onderstaand briefje in te vullen. Bij vragen kun je bellen met: Lonneke Hendriks 0478-852514 of Stijn Claessens 06-52355988 X Ja ik doe mee met de zeskamp! Naam: Leeftijd: Jaar Ik zit op de: Basisschool Voortgezet onderwijs* Lid van de Piëlpubers: ja nee* Doorhalen wat niet van toepassing is. X Traditiegetrouw zal op Kermiszondag 4 Juli weer het Waterbakgevecht 2010 georganiseerd worden door OJC Jera'70. Dit vindt plaats voor de Jera op de parkeerplaats van Vitelia Voeders. Lijkt het je leuk mee te doen aan de waterbakgevechten of kijk je liever van de zijkant toe? Op kermis zondag is jong en oud van harte welkom! Ook dit jaar hebben we natuurlijk weer een gezellig terras! Er zal in verschillende categorieën gestreden worden om de gouden badmuts. Geef je snel op! Opgeven kan per e-mail: waterbakgevechten@hotmail.com. Ook is er dit jaar weer een jeugdronde (groep 7 - 2e klas) en een speciale klasse. Meer info hierover volgt in het komende YNB. Tot kermiszondag 4 Juli! Dorpszeskamp Na het succes van vorig jaar zal ook dit jaar een zeskamp worden gehouden op 11 juli vanaf 11:30 uur. Teams moeten uit exact 8 personen bestaan, exclusief de captain. Per team moeten minimaal 2 vrouwen deelnemen. Maximaal 15 teams kunnen meedoen, dus meld je snel aan! Aanmelden kan bij Bram Jeurissen door een mailtje te sturen naar info@iera70.nl of door een briefje bij de Jera te posten. Vermeld daarin: jullie teamnaam, de namen van alle 8 deelnemers en de naam van de captain met zijn of haar adresgegevens, telefoonnummer en e-mailadres. Aanmelden kan tot en met 6 juli. Wie het eerst komt, wie het eerst maalt! Per team zal een kleine bijdrage gevraagd worden. Overigens zijn we ruim op tijd klaar voor de WK-finale. Verdere details zullen aan de teamcaptains gemeld worden EVENEMENTEN-AGENDA 2010 25,26,27juni Korfbalkamp de Peelkorf 13 september 10 juli Zeskamp Piëlpubers 1,2,3 oktober 11 juli Dorpszeskamp 11 oktober 12 juli Vergadering Dorpsraad 16 oktober 18 juli Pleinconcert Peelklank 17 oktober 24-25 juli Overnachting Piëlpubers 31 juli - 7aug Jerakamp 30 oktober 7aug en 8aug Menwedstrijden Recr. Menners Yss 6 en 7 nov. 21 augustus Peter Winnen Classic 24 augustus Jaarlijkse fietstocht VZO MKB Vergadering Dorpsraad Nationale kampioenschappen S.G.W. Vergadering Dorpsraad Avond v/d Lach Smelehof Toneelvoorstelling Crescendo Schouwburg Venray Schouwburgconcert Peelklank Toneelvoorstelling Crescendo Smelehof Y ssel steyn

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 3