imma van 17 juni t/m 26 juni: Donderdagavondgroep 18:30 Groep 7/8 Waterspellenzeskamp The Ultimate Party met DJ Muna 20:00 Paul Martens Cindy Mansvelders Paul Fleurkens Jan Pijnenborg Donderdagavondgroep 18:30 Groep 5/6 Waterspellenzeskamp Zaterdagavondgroep 20:00 Donderdag 17 en 24 juni hebben we waterspellenókamp. Kom in je zwembroek Als het die dag slecht weer is wordt er een vervangende activiteit geregeld. Tot dan, Leiding D.A.G. Zaterdag 19 juni: 13.30u: Nederland - Japan live op groot scherm in de Jera. Donderdag 24 juni: 20.30u: Kameroen - Nederland live op groot scherm in de Jera. De Jera is gewoon geopend tijdens de wedstrijden van het Nederlands Elftal op het WK in Zuid-Afrika. Onder een genot van een hapje en een drankje kun je de wedstrijd bekijken op groot scherm. Alle wedstrijden zijn tevens live te bekijken in de Jera. Zaterdag 19 juni: The Ultimate Party met DJ Muna. Dj Muna, uit het jaar 83 en is nu fulltime in het Dj wereldje actief. Het begon allemaal echt op Mallorca om precies te zijn bij Feestcafé Shooters Hier heeft hij leren draaien en sindsdien doet hij niet anders. En met resultaat: in 2006 heeft hij de "Entertainer dj battle Baja Beach Club" gewonnen. De eerste jaren is Dj Muna veel actief geweest in het Feestcircuit. Vanaf 2007 heeft hij de keus gemaakt om een stap verder te gaan. Het Feestgebeuren vind hij leuk maar het discotheek werk vind hij nog leuker. Daarom gaat hij verder in de Feestmuziek alszijnde Moonbootz waarin zijn stijl pakkend is te noemen. Een vlotte manier van mixen, niet teveel presenteren maar ook zeker niet te weinig, interactie met het publiek, kortom: knallen! Het discotheekwerk valt onder de naam Dj Muna. Dit betekent dat hij met déze naam verder het commerciële wereldje in wil. Zijn manier van draaien is in discotheken ook pakkend te noemen Zijn stijl is altijd commercieel, afwisselend en opzwepend waar hij een combinatie maakt van reaggeton/r&b/club/electro. Dit alles in een vloeiende, vlotte en opvallende mix. Zaterdag 19 juni: De grote pannakooi bij de Jera! Vorig jaar rond de zomer hebben we namens Ysselsteyn een pannakooi gewonnen bij de gemeente Venray. In samenwerking met de Jera, dorpsraad en SV Ysselsteyn hebben we besloten om die bij de Jera neer te zetten. Ook waren we tot de conclusie gekomen dat we liever een grotere pannakooi wilden. Hiermee zijn we naar Las- en Constructiebedrijf Jo Stevens gegaan en die wilden ons daarmee wel steunen. We mochten de pannakooi daar maken. Dat hebben we ook gedaan. Na ongeveer een halfjaar elke dinsdagavond hard werken met ruim 20 jonge vrijwilligers vanuit de Jera, is de pannakooi bijna helemaal af. We moeten nog de laatste puntjes op de i zetten, maar zaterdag 19 juni gaat hij geplaatst worden op het Jera-terrein. Dat terrein is speciaal aangepast door VUT-Actief. Vanuit de Jera willen we natuurlijk de ruim 20 vrijwilligers bedanken die aan dit project bezig zijn geweest. Maar we mogen Las- en Constructiebedrijf Jo Stevens en VUT-actief ook niet vergeten. Ook Houbensteyn willen we nog bedanken voor de stelconplaten die we gesponsord hebben gekregen. Iedereen hartstikke bedankt! We zijn nog bezig met de opening van de pannakooi. Daar horen jullie later meer van. Pielpubers! We zijn druk bezig met de voorbereidingen voor de zeskamp, de overnachting en het nieuwe seizoen.... Heb je jezelf nog niet op gegeven: dit kan nog door de opgavebrief die jullie onvangen hebben in te leveren voor uiterlijk zaterdag 19 juni bij stephan lammens(timmermannsweg 25). Nieuw seizoen nieuw programma. We hebben jullie hulp nodig om zo gaaf mogelijke activiteiten te organiseren.. Heb je leuke ideen en/of heb je zin om hierbij mee te helpen/denken.. Zaterdag 26 juni hebben we vergadering om half 7 voor iedereen (ook voor de nieuwe leden). Volgende activiteit: 26 juni 8 uur. (na de vergadering) Doe goede wandelschoenen aan, hoe je ogen open, t wordt speuren, zoeken en lachen geblazen, tot dan, Grtz de leiding """S* m Donderdag Zaterdag 17-juni 19-juni I'rogra Donderdag 24-juni Zaterdag 26-juni Hallo kinderen van de DonderdagAvondGroepü!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2