ic&K&iscsass&ig Nieuws Blad. Redactie: Dorpsraad Emailadres:ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 24 18 juni 2010 Woorddienst Van de parochie: Lucas 9, 18-24 Het lijden van de Mensenzoon en zijn volgelingen Eens was Hij aan het bidden, alleen zijn leerlingen waren bij Hem. Hij stelde hun de vraag: 'Wie zeggen de mensen dat Ik ben?' Zij antwoordden Hem: 'Johannes de Doper, volgens anderen Elia, en weer anderen zeggen dat een van de oude profeten is opgestaan.' Daarop zei Hij hun: 'En jullie, wie zeggen jullie dat Ik ben?' Petrus antwoordde: 'De Messias van God.' Hij verbood hun echter nadrukkelijk hierover met iemand te praten en zei: 'De Mensenzoon moet veel lijden, Hij moet door de oudsten, hogepriesters en schriftgeleerden worden verworpen en ter dood gebracht; en op de derde dag zal Hij worden opgewekt.' Met het oog op allen zei Hij: 'Als iemand achter Mij aan wil komen, laat hij dan met zichzelf breken, dagelijks zijn kruis opnemen en Mij volgen. Want wie zijn leven wil redden, zal het verliezen, maar wie zijn leven om Mij verliest, die zal het redden. Misintenties van 19 juni t/m 25 juni Zat 19 juni 19.15 u. Eige Wijsjes Gezinsviering in het teken van Vaderdag Alle vaders zijn dan ook van harte uitgenodigd. Ouders Slangen - van Montfort en voor de overleden familie; Jaardienst Jan Teunissen; Frans Claessens vanwege zijn verjaardag Zon. 20 juni 10.00 u. WOORDDIENST Di. 22 juni 19.00 u. voor het welzijn van onze parochie Misdienaars: Zaterdag, 19.15 uur Luc Peters - Kevin van Hoof Dinsdag, 19.00 uur Job Swinkels Aan mij (Peter van Soest) werd regelmatig gevraagd, of er misschien ook op zondag in onze kerk een dienst zou kunnen worden verzorgd, zodat men ook op zondag naar de kerk zou kunnen gaan. Deze vraag heb ik toen voorgelegd aan ons kerkbestuur en kreeg toestemming om op zondag een woorddienst te mogen houden. Ik heb toen de mensen benaderd, die vroeger ook de woord en communievieringen mee verzorgden. Dit waren: Mia Michels - Tonnie Crienen - Ans Philipsen - en ik ondergetekende. In Januari van dit jaar zijn wij dan ook begonnen met een Woorddienst, dit twee keer per maand. Helaas blijkt in de praktijk hier toch weinig animo voor te zijn, gezien de lage opkomst.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1