IVY OPEN DORPEN 10ERN001 Venrav Open Deze week wordt het Keijsers-Manders Toernooi voor de zeventiende maal gespeeld. Met maar liefst 124 inschrijvingen van in totaal 14 verschillende verenigingen, heeft het toernooi wederom een record bereikt Dat betekent, dat er iedere dag vanaf 18.00 uur en in het weekend vanaf09.00 uur op alle banen volop wordt getennist. Op zaterdag en zondag iSSElSlByfl vinden de kwart-, halve- en finales plaats. We wensen alle deelnemers veel succes! Je kunt het toernooi op de voet volgen op onze website www.tvvsselsteyn.nl en tevens op www.toernooi.nl. Vrijdagavond 18 juni optreden David Janssen Superloterij Vrijdagavond wordt een gezellige verenigingsavond georganiseerd met vanaf 21.30 uur een muzikaal optreden van David Janssen en de uitloting van vele prachtige prijzen, beschikbaar gesteld door onze eigen Ysselsteynse ondernemers. Deelnemers, leden, partners en belangstellenden zijn van harte welkom! Van woensdag 30 juni t/m zaterdag 3 juli wordt voor de 141, keer in successie het ^ENRAY OPEN Venray Open gespeeld, het tennistoernooi tussen de 8 tennisverenigingen van de Gemeente Venray, dus incl. De Gagel uit Wanssum en dit jaar weer aangevuld met gastvereniging TC Loonse Duinen uit Overloon. De organisatie is in handen van de Commissie Venray Open, bestaande uit een vertegenwoordiging van diverse verenigingen. Zowel de Jeugd als de Senioren spelen namens hun vereniging in teamverband in een soort Daviscup-systeem in poules tegen elkaar om het kampioenschap in de diverse categorieën. De Jeugd speelt het hele toernooi op het park van TCV, de poulewedstrijden op woensdag en donderdag en op vrijdag de finales en de wedstrijden om de derde en vierde plaats. In verband met het grote verschil in speelsterkte is de indeling bij de Jeugd dit jaar behoorlijk gewijzigd: voor de leden t/m 12 jaar is een categorie driekwart opgezet. Deze spelen alleen enkelspel op een kleine baan met speciale stage-2 ballen. Daarnaast hebben we 2 categorieën voor jeugd leden van 9 t/m 16 jaar in de speelsterktes 8/9 en 7+. Deze spelen, zoals gebruikelijk enkel- en dubbelspel op een heel veld met gewone ballen. In alle gevallen wordt er geen verschil gemaakt tussen jongens en meisjes. De jeugdcommissie bepaalt in welke categorie een kind het beste kan spelen. De Senioren spelen hun poulewedstrijden op de parken van Overloon (Open Klasse), Leunen (Klasse 7), Ysselsteyn (Klasse 8/9) en Rodhe (Kiasse Senioren 50+). De senioren 50+ spelen dit jaar voor het eerst in meerdere sterktecategorieën: 8/9 en 7+. De teams bij de senioren bestaan in de klasse 7 en 8/9 uit min. 4 dames en 4 heren, terwijl in de klasse 5-6 min. 2 dames en 2 heren uitkomen. Zij spelen een DE, een HE, een DD, een HD en een MD. Een senioren 50+~team bestaat uit min. 2 dames en 2 heren. Zij spelen per onderlinge wedstrijd een DD, een HD en 2 MD. De finales en de wedstrijden om de plaatsen 3 t/m 6 worden gespeeld op zaterdag 3 juli op de banen van TC Venray. Het toernooi wordt om ca. 18.00 uur afgesloten met de prijsuitreiking en aansluitend een gezellige avond. Vorig jaar werd de slot- en feestavond van Venray Open opgeluisterd door de huisband van TCV, Lucky Aces. Deze super gezellige avond was een mooie afsluiting van Venray Open 2009. Wie de muzikale omlijsting dit jaar zal verzorgen is op dit moment nog niet bekend, maar het zal opnieuw een top-avond worden. Je kunt voor dit toernooi inschrijven via de website van Venray Open: www.venravopen.nl ot via de website van TVYwww.tvysselsteyn.nl Deelnemers van afgelopen jaar hebben inmiddels via de mail een uitnodiging ontvangen. De Technische Commissie maakt uiteindelijk de teamindeling. Houd er rekening mee, datje in principe op de finaledag beschikbaar moet zijn De inschrijving sluit op zondag 20 juni. Racketlossen Na het Open Dorpen Toernooi starten we woensdag a s. weer met het rackettossen. Omdat de animo de eerste weken nog niet overweldigend was, reserveren we m.i.v. woensdag a s. 2 banen voor de toss en blijft 1 baan vrij. Kantine poetsen 23 juni Elly Verstappen Ivonne Voigt •V«'

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 10