IVY OPEN DORPEN TOERNOOI fr Venrav Open In de week van 12 t/m 20 juni wordt het Open Dorpen Toernooi georganiseerd. Dit toernooi, gesponsord door Keijsers-Manders Installatietechniek BV, wordt dit jaar voor de zeventiende maal georganiseerd. Er wordt gespeeld in dames-, heren- en gemengddubbel in de sterktes 5, 6, 7 en 8. De wedstrijden worden één dezer dagen op de site vermeld. We wensen alle deelnemers een gezellig en sportief toernooi toe! Twee kampioensteanis in Voorjaarscompetitie KNLTB 2010!! In de voorjaarscompetitie KNLTB is het tweede team in het Gemengd Dubbel 35+ op vrijdag KAMPIOEN geworden, evenals het eerste Dames Dubbelteam van dinsdag. Het gemengd team bestond uit Marcel Hellegers, Wim Peeters, Jean Peeters, Peter Claessens, Jose Jaspers en Willy van Dijck. Het damesteam bestond uit Liesbeth Altink, Gonny van Dijck, Riet Koopmans, Annelies van der Wegen, Miek de Wit en Jelena Glazkova. Allemaal van harte proficiat. De kampioensteams worden voortaan één keer per jaar gehuldigd. Dit zal gebeuren na afloop van het seizoen samen met alle andere kampioensteams tijdens de jaarli jkse verenigingsavond Kantine poetsen 16 juni Lieny Tonnaer Tineke Vergeldt Kantinedienst 14 juni vanaf 20.00 uur:Frank van de Weijer 15 juni vanaf 20.00 uur: Hans Wilmsen 16 juni vanaf 20.00 uur: Henk de Wit 17 juni vanaf 20.00 uur. Jeu de Wit 18 juni vanaf 20.00 uur: Leo de Wit 19 juni 10.00 - 14.00 uur: Mart de Wit 14.00 - 18.00 uur: Teun de Wit vanaf 18.00 uur: Wim de Wit 20 juni 10.00 - 14.00 uur: Stan van Asten Bart Bens 14.00 - 18.00 uur: Wim Bouten Stan Bovee vanaf 18.00 uur: Wilbert de Bruyni Peter van Bussel 7 Van woensdag 30 juni t/m zaterdag 3 juli wordt voor de 14* keer in successie het Venray - Open gespeeld, het tennistoernooi tussen de 8 tennisverenigingen van de Gemeente Venray, ^ENRAY OPEN dus incl. De Gagel uit Wanssum en dit jaar weer aangevuld met gastvereniging TC Loonse Duinen uit Overloon. De organisatie is in handen van de Commissie Venray Open, bestaande uit een vertegenwoordiging van diverse verenigingen. Zowel de Jeugd als de Senioren spelen namens hun vereniging in teamverband in een soort Daviscup-systeem in poules tegen elkaar om het kampioenschap in de diverse categorieën. De Jeugd speelt het hele toernooi op het park van TCV, de poulewedstrijden op woensdag en donderdag en op vrijdag de finales en de wedstrijden om de derde en vierde plaats. In verband met het grote verschil in speelsterkte is de indeling bij de Jeugd dit jaar behoorlijk gewijzigd: voor de leden t/m 12 jaar is een categorie driekwart opgezet. Deze spelen alleen enkelspel op een kleine baan met speciale stage-2 ballen. Daarnaast hebben we 2 categorieën voor jeugd-leden van 9 t/m 16 jaar in de speelsterktes 8/9 en 7+. Deze spelen, zoals gebruikelijk enkel- en dubbelspel op een heel veld met gewone ballen. In alle gevallen wordt er geen verschil gemaakt tussen jongens en meisjes. De jeugdcommissie bepaalt in welke categorie een kind het beste kan spelen. De Senioren spelen hun poulewedstrijden op de parken van Overloon (Open Klasse), Leunen (Klasse 7), Ysselsteyn (Klasse 8/9) en Rodhe (Klasse Senioren 50+). De senioren 50+ spelen dit jaar voor het eerst in meerdere sterktecategorieën: 8/9 en 7+. De teams bij de senioren bestaan in de klasse 7 en 8/9 uit min 4 dames en 4 heren, terwijl in de klasse 5-6 min. 2 dames en 2 heren uitkomen. Zij spelen een DE, een HE, een DD, een HD en een MD. Een senioren 50+—team bestaat uit min 2 dames en 2 heren. Zij spelen per onderlinge wedstrijd een DD, een HD en 2 MD. De finales en de wedstrijden om de plaatsen 3 t/m 6 worden gespeeld op zaterdag 3 juli op de banen van TC Venray. Het toernooi wordt om ca. 18.00 uur afgesloten met de prijsuitreiking en aansluitend een gezellige avond. Vorig jaar werd de slot- en feestavond van Venray Open opgeluisterd door de huisband van TCV, Lucky Aces. Deze super gezellige avond was een mooie afsluiting van Venray Open 2009.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 8