Dorpsraad Ysselsteyn Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 14 juni '10 om 20.00 uur in het gemeenschapshuis 2. Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten 3. Verslag dorpsraad vergadering 19 april en 10 mei 4. Ingekomen post en mededelingen 5. Financieel jaarverslag 2009 6. Verfraaiing dorpsingangen Ysselsteyn 7. Verslag dorpsradenoverleg 8. Mededelingen vanuit de projectgroepen 9. Rondvraag 10. Sluiting Ingek uitg post juni '10 Ingek. 1. Nieuwsbrieven provincie Limburg 2. Centrale van ouderverenigingen Venray: jaarverslag 2009 3. Vereniging van Kleine Kernen Limburg: vooraankondiging PlattelandsParlement Limburg 4. Gemeente Venray: Voorstellen dienstregeling Veolia van 2011 5. Wonen Venray: op zoek naar het beste idee van Limburg! 6. SV Ysselsteyn: uitnodiging receptie Peelkort 1 en SV Ysselsteyn 1 7. Gemeente Venray: Bushalteplan Ysselsteynseweg-Jan Poelsweg 8. Vereniging van Kleine Kernen Limburg: juni 2010 Hallo allemaal, Vanavond beginnen we weer aan de 52e wandelvierdaagse in de gemeente Venray. Vanuit onze school zullen er 155 kinderen samen met een 60 tal ouders deelnemen aan de prachtige wandeltochten door de venrayse straten. Al zingend en springend zullen wij de mensen laten weten dat we van de st. Oda school uit Ysselsteyn zijn. Want; Overal waar we heen gaan, vragen de mensen, wie wij zijn en waar vandaan. Dan zeggen wij Wij zijn van St Oda Uit Ysselsteyn En van je hellahellahella holla. Wil je ons komen aanmoedigen of ons horen zingen kom gerust een keer kijken, we vertrekken donderdag, vrijdag en zaterdag vanaf 17.15 uur vanaf het schouwburgplein. Zondag vertrekken we al in de morgen want om 12.45 start het défilé waarbij wij samen met de fanfare en drumband een lange stoet zullen vormen op weg naar de finish. Hopelijk zijn de weergoden ons goed gezind en kunnen we met zijn alle genieten van 4 prachtige wandeldagen. Graag tot ziens en veel wandelplezier Vierdaagse comité. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt Telefoon no. 0900-8818 Agenda: 1Opening Basisschool St. Oda Ysselsteyn

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 3