Zaterdag 19-juni Programma van 10 juni t/m 19 juni: Donderdag 10-juni Donderdagavondgroep 18:30 Groep 5/6 GoedFoutFeest Zaterdag 12-juni Zaterdagavondgroep 20:00 Donderdag 17-juni Donderdagavondgroep 18:30 Groep 7/8 Waterspellenzeskamp The Ultimate Party met DJ Muna 20:00 Paul Martens Cindy Mansvelders Paul Fleurkens Jan Pijnenborg Hallo kinderen van de DonderdagAvondGroepü! Voor 10 juni hebben we weer een te gekke activiteit voor jullie georganiseerd, maar daar moeten jullie ook aan meewerken. Kom die avond in je te gekke goed/foute kleren en het zal een doldwaze te gekke avond worden om nooit meer te vergeten! Tevens is er 17 juni waterspellenzeskamp voor groep 7/8. Kom in je zwembroek Als het die dag slecht weer is wordt er een vervangende activiteit geregeld. Tot dan. Leiding DAG. Maandag 14 juni: 13.30u: Nederland - Denemarken live op groot scherm in de Jera. De Jera is maandagmiddag gewoon geopend tijdens de eerste wedstrijd van het Nederlands Elftal op het WK in Zuid-Afrika. Onder een genot van een hapje en een drankje kun je de wedstrijd bekijken op groot scherm. Voor meer informatie over de andere wedstrijden, zie hieronder! WK-Poule en de wedstrijden!!! Ook dit jaar is er weer een WK-poule opgestart. Je kunt hieraan deelnemen. Voor meer informatie over de poule en het inschrijfgeld, surf dan naar www.jera70.nl en klik op het kopje WK-Poule Ook proberen we weer zo veel mogelijk wedstrijden live uit te zenden op groot scherm in de Jera. Iedereen is van harte welkom om naar de wedstrijden te komen kijken, maar kijk van te voren op de site welke wedstrijden er allemaal live worden uitgezonden. We zien jullie wel weer een keer verschijnen tijdens de wedstrijden Zaterdag 19 juni: The Ultimate Party met DJ Muna. Op deze avond draait er een te gekke DJ. Voor meer informatie over de voorverkoop en de DJ zelf, kijk op www.iera70.nl. Volgende week zal er een uitgebreider stukje hierin staan. Zaterdag 19 juni: De grote pannakooi bij de Jera! Vorig jaar rond de zomer hebben we namens Ysselsteyn een pannakooi gewonnen bij de gemeente Venray. In samenwerking met de Jera, dorpsraad en SV Ysselsteyn hebben we besloten om die bij de Jera neer te zetten. Ook waren we tot de conclusie gekomen dat we liever een grotere pannakooi wilden. Hiermee zijn we naar Las- en Constructiebedrijf Jo Stevens gegaan en die wilden ons daarmee wel steunen. We mochten de pannakooi daar maken. Dat hebben we ook gedaan. Na ongeveer een halfjaar elke dinsdagavond hard werken met ruim 20 jonge vrijwilligers vanuit de Jera, is de pannakooi bijna helemaal af. We moeten nog de laatste puntjes op de i zetten, maar zaterdag 19 juni gaat hij geplaatst worden op het Jera-terrein Dat terrein is speciaal aangepast door VUT-Actief. Vanuit de Jera willen we natuurlijk de ruim 20 vrijwilligers bedanken die aan dit project bezig zijn geweest. Maar we mogen Las- en Constructiebedrijf Jo Stevens en VUT-actief ook niet vergeten. Jullie ook hartstikke bedankt' We zijn nog bezig met de opening van de pannakooi. Daar horen jullie later meer van. Dorpszeskamp Na het succes van vorig jaar zal ook dit jaar een zeskamp worden gehouden op 11 juli vanaf 11:30 uur. Teams moeten uit exact 8 personen bestaan, exclusief de captain. Per team moeten minimaal 2 vrouwen deelnemen. Maximaal 15 teams kunnen meedoen, dus meld je snel aan! Aanmelden kan bij Bram Jeurissen door een mailtje te sturen naar info@iera70.nl of door een briefje bij de Jera te posten. Vermeld daarin:jullie teamnaam, de namen van alle 8 deelnemers en de naam van de captain met zijn of haar adres-gegevens, telefoon nummer en e-mailadres. Aanmelden kan tot en met 6 juli.Wie het eerst komt, wie het eerst maalt! Per team zal een kleine bijdrage gevraagd worden. Overigens zijn we ruim op tijd klaar voor de WK-finale. Verdere details zullen aan de teamcaptains gemeld worden. Aanstaande zondag: Vrijwilligersfeest! Om onze talloze vrijwilligers te bedanken organiseren we ook dit jaar weer een vrijwilligersfeest. Dit jaar zal deze plaatshebben op zondagmiddag 13 juni vanaf 16.00 uur. Voor een hapje, een drankje en vertier is gezorgd. Verder zullen ook de diverse foto's en filmpjes die tijdens de laatste editie van Jera on Air gemaakt zijn worden getoond. We hopen al onze vrijwilligers zondagmiddag 13 juni te mogen begroeten in het gebouw van OJC Jera'70. Tot dan!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2