TVY OPEN DORPEN TOERNOOI Vssfilsteyn De finale van de Champions League voor de E-spelers gaat tussen: Bayern Munchen Chelsea Mark Leeyen Ivo Coopmans Loek Linders Jesper Spreeuwenberg Mick Vriens Tom Jenniskens Jim Michiels Job Smits De finale van de F-spelers is nog niet bekend. KEIJSERS*MANDERS In de week van 12 t/m 20 juni wordt het Open Dorpen Toernooi georganiseerd. Dit toernooi, gesponsord door Keijsers-Manders Installatietechniek BV, wordt dit jaar voor de zeventiende maal georganiseerd. Er wordt gespeeld in dames-, heren- en gemengddubbel in de sterktes 5, 6, 7 en 8. Dus voor elk niveau. De leeftijdscategorie is 17+. Dit toernooi is een officieel KNLTB-toernooi en dus alleen toegankelijk voor leden van de KNL TB met een geldige spelerspas 2010. U kunt zich hiervoor inschrijven middels de speciale inschrijfkaarten, die in de kantine liggen of elektronisch via onze website: www.tvvsselstevn.nl of direct via www.toernooi.nl. Het inschrijfgeld bedraagt 10,00 per persoon per categorie incl. lot voor de loterij. Najaarscompetitie KNLTB met maar liefst 12 teams! Dit jaar neemt onze vereniging met maar liefst 12 teams deel aan de najaarscompetitie (periode 10 september t/m 24 oktober). Vanaf dit jaar ook op de zondagmiddag met maar liefst vier nieuwe teams, waaronder twee jeugdteams. Op zowel vrijdagavond, zaterdag- en zondagmiddag heeft onze vereniging het maximaal aantal mogelijke inschrijvingen bereikt Geweldig toch!! De indelingen van de teams en meer informatie vind je op www tvvsselsteyn.nl Zaterdagavond 5 juni afsluiting voorjaarscompetitie KNLTB Op zaterdag 5 juni willen we gezamenlijk met alle leden van alle deelnemende teams vanaf 21.00 uur de competitie gezellig afsluiten. Tevens zullen we dan de balans van dit voorjaar opmaken. Al met al is het met teams voorspoedig verlopen. We hebben in ieder geval kampioenen te melden, maar daar volgende keer meer over. Overigens worden de kampioensteams van alle competities, in tegenstelling tot eerdere berichten, voortaan een keer per jaar gehuldigd door de vereniging. Zaterdag zouden we alle uitspelende teams willen verzoeken om in ons eigen clublokaal op gezellige wijze het voorjaarsseizoen af te sluiten. Tot zaterdag- avond! Kantine poetsen 9 juni Rian Spreeuwenberg Jolanda Swinkels Kantinedienst 12 juni 13 juni 10.00 - 14.00 uur: Jeroen Tonnaer vanaf 14.00 uur: Jan Vergeldt 10.00 - 14.00 uur: Gerrit Verheijen 14.00 - 18.00 uur: Peter Verstappen Dennis Nagelkerke vanaf 18.00 uur: Theo van der Wegen Wijziging datum Jeugdclubkampioenschappen De clubkampioenschappen voor de jeugd stonden gepland van 7 t/m 12 juni. Deze zijn verzet naar 13 t/m 18 juli, dus houd deze week alvast vrij voor dit leuk, sportief en spannend toernooi. Jeugdcommissie 3

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 10