TVY OPEN DORPEN TOERNOOI hTiBTSiuA 1 In de week van 12 t/m 20 juni wordt het Open Dorpen Toernooi georganiseerd. Dit toernooi, gesponsord door Keijsers-Manders Installatietechniek BV, wordt dit jaar voor de zeventiende maal georganiseerd. Er wordt gespeeld in dames-heren- en Vecolcfaim gemengddubbel in de sterktes 5, 6, 7 en 8. Dus voor elk niveau. De leeftijdscategorie is Tabclolcyi! 17+ Dit toernooi is een officieel KNLTB-toernooi en dus alleen toegankelijk voor leden van de KNLTB met een geldige spelerspas 2010. U kunt zich hiervoor inschrijven middels de speciale inschrijfkaarten, die in de kantine liggen of elektronisch via onze website: www.tvvsselstevn.nl of direct via www.toernooi.nl. Het inschrijfgeld bedraagt 10,00 per persoon per categorie incl. lot voor de loterij. De inschrijving sluit op zondag 30 mei of wanneer het maximum aantal deelnemers is bereikt. TEUNISSEN BV PIN KSTERTOERNOOI 201 Na een paar toernooien waar regen de boventoon voerde, vond maandag jl. het Pinkstertoernooi plaats onder een stralende zon en met veel opgewekte leden. Zowel tijdens het morgen- als het middagprogramma wer- den fraaie partijen gespeeld. Na afronding van alle wedstrijden en het eren van de succesvolle voetballers en korfbalsters van SV Ysselstevn, die op de platte kar langskwamen, werden de poulewinnaars bekend gemaakt. We feliciteren hen nogmaals met dit mooie succes! Poule A: Lea Hendriks Poule B: Poule C: Truus Philipsen Poule D: Poule E: Miranda Lenssen Poule F: Poule G: Marcel Hellegers en Kalle Voigt Poule H: Poule 1: Paul Litjens Elly Verstappen Tonny van Vegchel Henk Drabbels Harrie van Lipzig Najaarscompetitie KNLTB: laatste opgavemogelijkheid voor nieuwe jeugd- en seniorenteams Wil jij ook spelen in de najaarscompetitie (periode september t/m 24 oktober), dan vind je meer informatie op www.tvysselsteyn.nl over de mogelijkheden voor zowel senioren- als jeugdteams. De vrijdag en zaterdag zaten al vol. Maar het staat nu al vast dat we in ieder geval op zondag een extra gemengd team alsmede nieuwe jeugdteams aan de competitieteams gaan toevoegen. De mogelijkheden zijn niet meer zo groot. Dus maak snel je belangstelling kenbaar. Vol=vol Opgeven t/m 27 mei bij Twan de Wit. Email: tdwit@home.nl Zaterdag 5 juni afsluiting KNLTB-competitie Op zaterdag 5 juni willen we gezamenlijk met alle leden van alle deelnemende teams vanaf 21 00 uur de competitie gezellig afsluiten. Tevens zullen we dan de kampioenen van dit voorjaar gaan huldigen. De huldiging zal tussen 21.30 en 22.00 uur plaatsvinden. Eén kampioen staat al vast (damesteam van dinsdag) en een tweede komt er waarschijnlijk ook nog. Tot zaterdagavond 5 juni. Kantine poetsen 2 juni Jolanda Smits Petra Spreeuwenberg Wijziging datum Jeugdclubkampioenschappen De clubkampioenschappen voor de jeugd stonden gepland van 7 t/m 12 juni. Deze zijn verzet naar 13 t/m 18 juli, dus houd deze week alvast vrij voor dit leuk, sportief en spannend toernooi. Jeugdcommissie Paardensportvereniging Ysselsteyn Afgelopen weekend op het concour in Ottersum behaalde Marissa Weemen met Wilithya prijzen. Ze behaalde maar liefst twee keer een I ste prijs in de klasse Ml dressuur. Proficiat met je prijzen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 8