ZONDAGOCHTENDCONCERT 30 MEI 2010 11.30 uur FOYER Schouwburg Venray POPKOOR VENRODE en DE SMELEBLAOZERS ^«selst Volleybalclub Ysselsteyn Mixtoernooi Zin om eens te volleyen? Meld je dan nu aan voor ons introducétoernooi! -tfveleb;^ In het kader van de zondagochtendconcerten in Schouwburg Venray zullen de bovengenoemde muzikale verenigingen het publiek trakteren op spetterende optredens met koorzang en blaasmuziek in het lichte genre. Het concert begint om 11.30 uur en de entree is gratis. Het concert vindt plaats in de FOYER waarbij onder de muziek een drankje genuttigd kan worden. Popkoor Venrode Het koor bestaat uit 35 dames in alle leeftijdscategorieën en staat onder leiding van Max Smeets. Zij zingen alleen muziek in het lichte genre wat bestaat uit verschillende stijlen: pop, musical en easy-listening. Een uitdaging wordt door dit koor niet uit de weg gegaan, denk hierbij aan grote producties zoals "Jesus Christ Superstar" en in de toekomst "Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat". De muziek, die voor het koor door hun eigen dirigent gearrangeerd wordt, is grotendeels 6- tot 8-stemmig. Hierin verschilt Venrode van andere koren uit dit genre en kunnen zij zich meten met de betere koren lichte muziek in Nederland. De Smeleblaozers Deze groep van 15 enthousiaste muzikanten wordt ondersteund door een eigen geluidsteam en staat onder leiding van Will Jacobs. Optredens staan garant voor muzikaliteit, sfeer en plezier voor jong en oud. Het repertoire bestaat uit zeer verschillende muziekstijlen: enerzijds marsen, walsen, polka's en solowerken; anderzijds voornamelijk uit dans-, stemmings- en feestmuziek. Verschillende nummers worden daarbij begeleid door zang. Naast de vele muzikale klanken is er, indien gewenst, ook de mogelijkheid om een aantal nummers met show op het programma te zetten Enkele leuke, energieke shownummers zijn bijv. "de Dries Ukkels" of "de Tiroler Belhamels". De Smeleblaozers kunnen voor elke gelegenheid geboekt worden, van carnavalsavond tot jubileum en van dorps- tot bedrijfsfeest. Informatie over deze verenigingen? www.venrode.nl en www.smeleblaozers.nl Graag tot ziens op zondag 30 mei om 11.30 uur in Schouwburg Venray!!! Uitslag: 20-5 Donderdag Rood- Wit Wit - Blauw Rood - Blauw Wit - Blauw Rood - Blauw Rood - Wit Rood - Blauw Rood - Wit Wit - Blauw 27-5 Donderdag 31-5 Maandag 39-28 25-30 26-22 Fluiten/Tellen Fluiten/Tellen Fluiten/Tellen Fluitea'Tellen Fluiten/Tellen Fluiten/Tellen Nicole Danielle Piërre Inge P. Peter Kelly Karin Jolanda Inge C. Nelly Yvonne /Marian Op maandag 14 juni en maandag 21 juni, is het weer tijd voor het introducé toernooi. Ook voor mensen die niet met een clublid meekomen is het mogelijk om aan dit toernooi mee te doen. Lijkt het jou leuk om eens te komen volleyen meldt je dan aan voor donderdag 11 juni. li nda_bou wman@hotmailcom Het schema van dit toernooi zal donderdag 17 juni in het krantje te vinden zijn. Ook zal het op de website van de volleybalclub komen te staan, http://ysselsteyn.dorpenvenrav.nl/vollevbalclub.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 7