Donderdag 27-mei Zaterdag Donderdag 29-mei 3-juni Zaterdag 5-juni Programma van 27 mei t/m 5 juni: Donderdagavondgroep 18:30 Groep 5/6 Foto-actie Pielpubers 20:00 Donderdagavondgroep 18:30 Groep 7/8 GoedFoutFeest Band: Memphis Maniacs 20:00 Robbert Stevens Flenk Stiphout Ad Romme Rian v Osch Hallo Pielpubers, Op zaterdag 29 mei hebben we weer een activiteit voor jullie georganiseerd. Het belooft weer een Dolle Boel te worden!We starten om 20.00uur en eindigen om 22.30uur. Tot zaterdag 29 mei. Groetjes, de leiding. Hallo kinderen van de DonderdagAvondGroepü! Voor 3 juni hebben we weer een te gekke activiteit voor jullie georganiseerd, maar daar moeten jullie ook aan meewerken. Kom die avond in je te gekke goed/foute kleren en het zal een doldwaze te gekke avond worden om nooit meer te vergeten! Tot dan, Leiding D A.G. WK-Poule en de wedstrijden!!! Ook dit jaar is er weer een WK-poule opgestart. Je kunt hieraan deelnemen. Voor meer informatie over de poule en het inschrijfgeld, surf dan naar www. iera70.nl en klik op het kopje WK-Poule. Ook proberen we weer zo veel mogelijk wedstrijden live uit te zenden op groot scherm in de Jera. ledereen is van harte welkom om naar de wedstrijden te komen kijken, maar kijk van te voren even in het krantje welke wedstrijden er allemaal live worden uitgezonden. We zien jullie wel weer een keer verschijnen tijdens de wedstrijden. Jera on Air 2010 groot succes Twee weken geleden, op Hemelvaartsdag, stond alweer de achttiende editie van Jera on Air op het programma. Het werd, ondanks het tegenvallende weer, een in alle opzichten geweldige aflevering van ons eigen festival. Na afloop mochten we dan ook vele positieve geluiden ontvangen. Wij als organisatie willen dan ook eenieder die op welke manier dan ook z'n steentje heeft bijgedragen aan het verwezenlijken van dit festival hartelijk bedanken. Zonder jullie steun zouden we nooit een evenement als Jera on Air van de grond kunnen krijgen. Diverse fotograven, recensenten en filmploegen waren te gast op Jera on Air. Op onze eigen website, www.jeraonair.nl. staat een opsomming van de verschillende recensies, verslagen en reportages. Leuk om nog een laatste keer na te genieten voordat we toe gaan leven naar de editie van 2011Volgend jaar valt Hemelvaartsdag op 2 juni, dus de kans is groot dat zelfs het weer dan meezit. Wij zijn er klaar voor, en hopen ook in 2011 weer op jullie massale steun te kunnen rekenen. Nogmaals bedankt! De Organisatie HBS Ons Genoegen Van 18-22 Mei verbleef Bas Tonnaer in het Italiaanse Calabria voor deelname aan de Junior Cup. Bij de eliminatieronden verloor Bas van de Turkse Coskun en werd uiteindelijk 9e. Met het compound team wist hij de zilveren medaille te winnen na winst bij de l/4c finale tegen thuisland Italië met 222-215. In de halve finale troffen ze Zweden die met 214-211 te sterk voor hun was. Carrie Wegh zal deze week deelnemen aan het EK Senioren Outdoor ook in Italië, maar dan in Rovereto van 25 - 29 Mei. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. s BBS

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2