Xsselsteyns Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres:ynbmail@kpn mail.nl Jrg 48, nr. 16 23 april 2010 Van de parochie: Johannes 10, 27 - 30 Mijn schapen luisteren naar mijn stem, Ik ken ze en ze volgen Mij. Ik geef hun eeuwig leven: nooit zullen ze verloren gaan, niemand zal ze aan mijn hand ontrukken. Want wat mijn Vader Mij heeft toevertrouwd, gaat alles te boven: niemand kan het ontrukken aan de hand van mijn Vader! Ik en de Vader, Wij zijn één.' Misintenties van 24 april t/m 30 april Zat. 24 apr. 19.15 u. (Ouderenkoor) uit dankbaarheid (M); Piet Swinkels; Albert Smits; Jaardienst Gertruda, Elisabeth en Christina Mulders; Jaardienst Frans Swinkels; Overleden ouders van Vegchel - Verheijen; Jan Hendrix en voor zijn zoon Frans; José Hesselmans - Veroude vanwege de trouwdag; Martien Couwenberg vanwege zijn verjaardag en overleden familie Di, 27 apr, 19.00 u. Jaardienst Grad en Lies Fleurkens; Wim van Dijck (namens de lmmenhof); Jaardienst Antoon van Empel; Wilhelmus Bollen, zijn echtgenote Hendrina en voor zijn dochter Maria Don. 29 apr. 15.00 u. H. Mis b.g.v. het 50 jarig huwelijk van Jan en Fien Wismans - Versteegen Misdienaars: Zaterdag, 19.15 uur Dinsdag, 19.00 uur Stef Lemmens en Kevin Baltissen Ward Stiphout Op vrijdag 9 april kwam Lies Huisman - Winnen geheel onverwacht te overlijden en op 11 april overleed Noud Lemmens geheel onverwacht. Wij wensen beide families heel veel sterkte toe. Dat Lies en Noud nu mogen rusten in Gods vrede. Ik (Peter van Soest) ga er even met Sigrid tussenuit en wel van maandag 3 mei tot dinsdag 11 mei. Zou u zo vriendelijk willen zijn voor 30 april de misintenties te willen opgeven voor die periode. Louis Smits is in die periode bereikbaar voor parochieaangelegenheden. Tel: 542012

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1