Dorpsraad CYsselsteyn Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 19 april '10 om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis Agenda: 1Opening. 2. Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 3. Verslag vergadering 8 maart '10 Dit verslag is in te zien op www.ysselsteyn.com 4. Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 5. Voortgang woningbouw fase 2 6. Straatnamen: uitbreiding fase 2 en achter de Jcra 7. Verslag werkgroep structuurvisie 8. Verslag dorpsradenoverleg 9. Mededelingen vanuit de projectgroepen en besluitenlijst 10. Rondvraag 11Sluiting Ingek uitg post april '10 Ingek. 1. Provincie Limburg: Nieuwsbrieven+ infokrant Gemeente Venray: Uitvraag wensen dienstregeling openbaar vervoer 3. Innovatief platteland: zitbanken voor dorpsommetjes 4. Gemeente Venray: Verslagen informatieavonden mb.t. toekomst basisscholen gemeente Venray. 5. Gemeente Venray: Uitvoering "Bushalteplein Venray 7. Dorpsraad Blitterswijck: uitnodiging voor zondag 21 maart j .1. -feestelijke oplevering dorpsentrees herinrichting dorpsplein en -afscheidsreceptie van dorpsraadvoorzitter Toon van Heesch 8. Gemeente Venay: Burgerintbrmatieavond over accommodatiebeleid 19 april. 9. Wonen Venray: uitgave "buurten" maart 2010 10. SPOV: brief Raad van Toezichtreactie op informatieavonden 11. Gemeente Venray: uitnodiging uitreiking Architectuurprijs Venray 2010 12. Omroep Venray: uitnodiging bezoek studio op 23 april 2010 13 KBO Ysselsteyn: ter kennisname Basisschool 'St.-Oda' - Oudervereniging .A* mHP Basisschool Zeer gevaarlijke situatie St. Oda We hebben maandag jl. meldingen ontvangen dat er na schooltijd en in het weekend SIMP Ysselsteyn kinderen op het dak van de school gesignaleerd zijn. Blijkbaar gebruiken enkele kinderen het dak als skatebaan, verstopplaats enz. De speelplaats van de school mag dan wel openbaar zijn, maar het dak van de school is absoluut verboden terrein. Er kunnen zeer gevaarlijke situaties ontstaan. Ook ontstaan er door dit soort acties snel lekkages. De namen van betreffende kinderen zijn bij ons bekend. Het gaat niet alleen om kinderen van onze school. Bij schade zullen wij dan ook een beroep doen op betreffende ouders van deze kinderen. Ook zullen bij een volgende keer de namen aan de politie gemeld worden. Wij willen u met klem vragen om met uw kinderen hierover in gesprek te gaan. Team basisschool St. Oda lc Heilige Communie Wij willen iedereen bedanken die heeft bijgedragen aan het welslagen van de T Heilige Communie op zondag 11 april jl. Met name bedankt aan muziekvereniging De Peelklank, de verkeersregel aars, jeugdfanfare en verdere muzikanten en kapelaan Crasborn. Mede dankzij jullie was het een geweldige dag. Communicanten 2010 en team 1° H. Communie 2,

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 3