TniiRci i IR Allround jeugd cup Zaterdag werd de eerste wedstrijd van de allround jeugd cup geschoten, dit betrof de indoorwedstrijd 2 x 24 pijlen op 18 m. Er werden mooie resultaten behaald door onze leden: HBS "Ons Genoegen" Asp. tot 10 jr.: 2e Brian Janssen 363 p. 3® Giel Hellegers 352 p 6C Luuk Lemmens 233 p. Asp. 11-12 jr.: 2e Miriam Arts 406 p. 5C Edo Stadlandcr 141 p. Asp. comp. lc Mariska Koonings 436 p. T Huub Janssen 422 p. Junioren 13-15j 1' Lode Vcrbectcn 451 p. 3U Stijn van Soest 426 p. T Miehiel Arts 381 p. 14e Jort Stadlander 213 p. 16eYari Syed 153 p. De volgende wedstrijd in deze serie is de veldwedstrijd op 1 mei te Tienray. Venravcup Zaterdag wordt op onze banen om de Venrav-cup geschoten. In tegenstelling tot voorgaande jaren zullen allebei de teams van de verenigingen tegelijk op dezelfde plaats schieten. Dit is mogelijk doordat we over voldoende banen kunnen beschikken en heeft het voordeel dat alle deelnemers bij de prijsuitreiking aanwezig kunnen zijn. De combirit van de A en B groep, wegens een magere opkomst van slechts 10 fietsers, vertrok richting Timmermansweg en al voor het bord einde bebouwde kom, vielen de eerste druppels. De druppels werden langzaam regen en een lichte ontevredenheid over de verkeerd gemaakte keuze viel al snel. Op de Moostdijk en in America fietsen we in de bui, die net als 2 weken geleden, ook niet op buienradar zichtbaar was. Dus in Kronenberg waren we met 8 en bij Toverland nog met 6 fietsers. En ook de schrijver had een afspraak met het firmament. Regent het bij de A67 dan draai hij ook richting huis en gaat eieren verstoppen Moet ook leuk zijn! Maar bij de Turfhoeve gaan we langs het golfterrein en er vallen slechts druppels. Via Koningslust naar Sevenum en we schampen Tradeport Noord naar de fietsbrug bij Grubbenvorst. Het weer blijft nat tot zeer nat Als we slingerend langs de Maasdorpen zijn gefietst is pas het le lek bij Wanssum. Na dit karwei geklaard te hebben is het droog. Op de kortste weg naar de Herberg trekt de ZW wind behoorlijk aan. Al waaierend via Oirlo bereiken we "meer nat dan voldaan" de thuisbasis. Al met al, de thuisblijvers hadden vandaag gelijk. En zeker gezien de T kans dit paasweekend met waarschijnlijk beter weer. Maar ons kin-saldo staat weer 84 km hoger. 2dt' paasdag is traditioneel een bezoekje aan de meubel boulevard of je gaat naar een pretpark of je gaat naar Sail in Kampen maar je kunt ook naar Siebengewald voor "Rund urn den Totenluigel". In de rij Alpe Huez, Galibier en Mont Ventoux mag natuurlijk de verschrikkelijke Totenhugel niet ontbreken. Dus na een slechte nachtrust veroorzaakt door "wedstrijdstress" ga ik vol vertrouwen met de fiets naar Sieben gewald. Op de heenweg nog even 2x een lekke band verholpen maar hierna bereik ik Siebengewald. Hier staat de rest van de toerclub al vol ongeduld op me te wachten. Het duurt niet lang of lekke band 3 is genoteerd. Na een 45 tal kilometers nog net voor de pauze hebben we al ons reservemateriaal er al doorheen gejast. En als we een tweetal kilometers voorbij de 1slc pauze zijn is het voor Henk en Hans weer raak. We besluiten om de diegene die nog wat lucht hebben terug te laten fietsen naar de startplaats om daarna de pechvogels op te gaan halen bij Cafe de Nachtegaal Zo eindigt wat een leuk tochtje had moeten worden in mineur. Al moet ik wel zeggen dat de Weizen wel smaakte. Paasrit 04april2010 Plensde de regen vannacht en tot tegen de morgen nog flink, bij het vertrek om 9 uur was het droog. Maarniet lang. YSSELSTEYN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 6