■•de Peelklank KBO KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel Ol'DERENKOOR. Zaterdag 10 april (Beloken Pasen) luistert het koor de H. Mis op. Het zingt de "Norbertusmis" en de liederen nr.: 20-57-64-13 en 21. WANDELEN. Woensdag 28 april gaan we weer wandelen o.l.v. Jan Michels. JNL OOPMIDDA G SAMENDOEN-DA G YSSELSTEYN" Dinsdag 13 april staan van 14.00 uur tot 16.30 uur de deuren van de Samendoen-dag open voor iedereen die wil kennis maken met de dagopvang. De Samendoen-dag vindt iedere dinsdagmiddag plaats in het gemeenschapshuis te Ysselsteyn en biedt aan zelfstandig wonende (hoofdzakelijk) ouderen de mogelijkheid om samen gezellig de middag door te brengen. De ouderen leggen sociale contacten en hebben een zinvolle besteding van de middag. Het aanbod van activiteiten is divers en varieert van creatief bezig zijn, bewegen, spellen spelen b.v. kaarten, bingo etc.. Tijdens de open middag is er volop gelegenheid om rond te kijken en vragen te stellen. De aanwezige vrijwilligers beantwoorden uw vragen graag. Bent u benieuwd of bent u op zoek naar een zinvolle dagbesteding kom dan een kijkje nemen op de open middag van de Samen-doendag. Wij komen graag met u in gesprek om te laten zien welke mogelijkheden de Samen-doendag u te bieden heeft. U bent van harte welkom Voor vragen kunt u vooraf contact opnemen met Nellie Marcellis (tel. 0478-541604) of Ankie Bongers, Synthese Venray (tel.: 0478-514204). KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over: Wonen/Welzijn/Zorg/Finaneiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015. Spreuk van de Week: "Jongeren zijn alleen de weg kwijt, omdat niemand hun de weg gen'ezen heeft" ^v6Sf%. Eerste H. communie A.s. zondag 11 april begeleiden wij de Eerste H, communicanten naar de kerk. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 10.30 uur. 'rsfL5Tt^ De jeugdleden die geen uniform hebben worden verwacht in zwarte broek en zwart jack. Serenade Vrijdag 16 april brengen wij een serenade aan Ien Vissers en Paul Jacobs i.v.m. hun huwelijk Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 18.15 uur. Bestuursvergadering De bestuursvergadering van 12 april wordt verschoven. De definitieve datum wordt nog bekend gemaakt. Basisschool'St.-Oda'- Oudervereniging «K# Basisschool St.0da lc Heilige Communie llBpi Ysselsteyn Zondag 11 april a.s. tijdens de mis om 11.00 uur zullen de leerlingen van groep 4 hun le H. Communie doen. De communicanten worden om 10.30 uur bij de basisschool verwacht. Om 10.45 uur trekken ze, begeleid door muziekvereniging De Peelklank naar de kerk. Bij goed weer rechtsaf via het Lovinckplein en via het middenpad van het plein naar de kerk; bij slecht weer de kruising over. Gereserveerde plaatsen: - Voor de ouders van de communicanten zullen de eerste banken links én rechts worden gereserveerd. Zoals bekend mogen de gezinsleden bij de ouders in de gereserveerde banken plaatsnemen. - Voor de oma's en opa's zullen achter de gereserveerde plaatsen van de ouders ook banken links én rechts gereserveerd worden. Mogen we de ouders en aanverwante familie vragen om té kleine kinderen niet mee naar de kerk te nemen De zangzolder is alleen bestemd voor de jeugdfanfare en leerkrachten. In de kerk mogen geen foto- en/of video-opnames gemaakt worden. Wij vragen aanwonenden deze dag te vlaggen. Tenslotte wensen we iedereen natuurlijk een mooie, sfeervolle viering en een fijne dag toe.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 3