Xsselsteyn Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres:ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 14 9 april 2010 Van de parochie: Misintenties van 3 april t/m 9 april Zaterdag 10 april 19.15 uur Ouderenkoor Beloken Pasen Overleden ouders Willemse - Spreeuwenberg en kinderen; Jan en Net Janssen - van Gompel en overleden familie; Toon Arts vanwege zijn verjaardag; overleden familie Rongen - Verhallen; Ouders Spreeuwenberg - de Bruyni en overleden familie; Ter ere van de geboortedagen van Wim en Coba Jenneskens - Poels; Wim Swinkels en overleden familie; Jaardienst Grad Claessens; Jep en Anna Hendrix - v. d. Heuvel; Jaardienst Wiel Hubers; Zeswekendienst Lenie Claessens - van Zeeland Zondas 11 april 11.00 uur In deze H. mis ontvangen de kinderen van groep 4 voor het eerst de H. Communie; voor alle communicantjes en hun ouders; Opa Philipsen; Opa Ewals Dinsdag 13 april 19.00 uur Tien en Marie Hendriks - Fleurkens en voor hun kleinzoon Sijf Roos; Gerard v. d. Munckhof en zijn echtgenote Bernardina Misdienaars: Zaterdag, Zondag, Dinsdag, 19.15 uur Ron Peters - Veerle Claessens 11.00 uur Ward Stiphout - Vera Sikes - Tom Jenniskens - Job Swinkels 19.00 uur Job Swinkels Noveen tot de Goddelijke Barmhartigheid Jezus gaf zuster Faustina de opdracht om deze noveen op te schrijven als voorbereiding op het feest van de Goddelijke Barmhartigheid, dat overeenkomstig zijn wens op de eerste zondag na Pasen moet worden gevierd. Deze zondag is ook wel bekend als Beloken Pasen. Vandaar dat op Goede Vrijdag met de noveen wordt begonnen, maar je kunt ze ook op elk moment van het jaar houden. De Heer wil dat daartoe de rozenkrans van de goddelijke Barmhartigheid dagelijks gebeden wordt en wel voor de intenties, die Hijzelf aan zuster Faustina gaf. Itujl/Jl*. hU.li

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1