l^ijj^lubkarnjMoe^^^^^n 2010[ De wedstrijden zijn maandag jl. gestart onder een vri site staan alle wedstrijden vermeld, aangevuld met afsluitende finales plaats. Piet Litjens Toernooi 2010 j Op maandag 5 april 2010 is het weer zo ver, we spelen het jaarlijkse Piet Litjens VSSBlStSyfl Toernooi. Het Piet Litjens Toernooi is een dagtoernooi en geschikt voor alle speelsterktes (dus ook voor beginnende tennissers) waar het plezier aan de sport en de gezelligheid voorop staat, geheel volgens de gedachte en ter herinnering van medeoprichter en erelid Piet Litjens. Wij spelen in poules van 4 personen van gelijkwaardig speelsterkte. Als de opgave het noodzakelijk maakt kunnen ook gemengde poules ingedeeld worden. De speeltijden richten zich naar het aantal spelers dat zich heeft opgegeven. Er bestaat de mogelijkheid om als verhindering op te geven: niet voor de middag (voor 13.30 uur) of niet na de middag (na 13.30 uur). Het inschrijfgeld bedraagt 2 Euro en is voor aanvang van de eerste wedstrijd te voldoen bij de wedstrijdleiding. De inschrijving start op 17 maart en sluit op 28 maart 24.00 uur. Je wordt verzocht om zo mogelijk per e-mail in te schrijven onder: mustafasorkhabi@hotmail.com Voor de leden welke niet over internet beschikken liggen in het clubgebouw inschrijfkaarten welke in de brievenbus in de kantine ingeleverd kunnen worden. Voor vragen kun je bellen met Mustafa Sorkhabi, 06-50458519. Obligatietrekking Tijdens onze jaarvergadering heeft de obligatietrekking plaatsgevonden Alle obligaties met eindcijfer 7 kunnen worden ingeleverd bij Gerard Spreeuwenberg, Kerkweg 30, telefoon 542069. Tennislessen in Ysselsteyn Vanaf 12 april starten de tennislessen bij Tennisvereniging Ysselsteyn. De lessen zijn voor beginners en/of gevorderden. Het is ook mogelijk om zich als team aan te melden voor gerichte trainingen. De les/trainings-avond is op maandag van 18.00 uur tot 23.00 uur en wordt verzorgd door Jeroen Pollen van Tennisschool Maascourt. Als u nog mee wilt doen, schrijf dan zo snel mogelijk in. De opgave sluit op 4 april Voor vragen of een aanmeldingsformulier kunt u contact opnemen met Kalle Voigt, 06-53843374. of ktvoigt@wanadoo.nl Bijeenkomst KNLTB-competitie dinsdag 30 maart 19,30 uur Op dinsdag 30 maart om 20.00 uur is de competitiebijeenkomst voor de KNLTB-teams (spelers plus aan voerders). Hier worden de ballen en de wedstrijdformulieren uitgereikt. En sowieso is het een handige bijeen-komst om nietje medespelers afspraken te maken over onder andere het vervoer De teamcaptains ontvan-gen een mailtje met daarin het verzoek om de competitiebijdrage voor inschrijfgeld, ballen en eventueel lunch voorafgaand aan de bijeenkomst te voldoen. De teamsamenstelling vind je terug op wwwtvv ssel stevn. nl Pasfoto nodig op ledenpas spelers KNLTB-competitie Alleen een KNL.TB-ledenpas met pasfoto voldoet aan de reglementen van deel te nemen aan KNLTB- competitie, maar ook voor deelname aan toernooien Je loopt nl. het risico dat je geweigerd wordt bij toer-nooien of datje partijen in de competitie reglementair verliest. Als je dus in een competitieteam speelt maar geen pasfoto hebt op je ledenpas, dan moetje snel actie ondernemen. Hoe kun je dat doen? Heel gemakke-lijk. Even een pasfoto in de brievenbus doen bij Gerard Spreeuwenberg, Kerkweg 30, 5813 BS in Ysselsteyn of een digitale foto naar gerardenpetra@planet.nl mailen. Kantinedienst 26 maart 27 maart 28 maart vanaf 20.00 uur: Jo Peeters 10.00 - 14.00 uur: Hans Rongen 14.00 - 18.00 uur: Coen Smits vanaf 20.00 uur: Marcel Hellegers/Jeroen Konings 10.00 - 14.00 uur: Jan Pijnenborg 14.00 - 18.00 uur: Frans Rops/Ad Romme vanaf 18.00 uur: Hai Vogels Kantine poetsen 31 maart Carolien en Marjo Koonings lendelijke voorjaarszonnetje. Op de itslagen, en op zondag vinden de

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 7