Volleybalclub Ysselsteyn Week van de Goede Doelen Vanaf 2007 organiseren we met veel succes 'De Week van de Goede Doelen' in Ysselsteyn. We krijgen hulp van veel enthousiaste vrijwilligers en de opbrengsten stijgen elk jaar. 'De Week van de Goede Doelen' heeft goedkeuring van de landelijke Stichting Collecteplan en van de gemeente Venray. Na een korte afwezigheid zijn KWF Kankerbestrijding, Nederlandse Hartstichting, Reumafonds en de Nierstichting weer bij ons terug. En daar zijn we heel blij mee Dit jaar collecteren we voor 14 goede doelen onder het motto: Vele handen maken licht werk! 'De Week van de Goede Doelen' is dit jaar van 4 t/m 10 april 2010 De komende weken krijgt u via het YNB meer informatie. We hebben een internet site, zodat onze werkwijze transparant is voor iedereen. Neem een kijkje op: http://vsselstevndorpenvenravnl/goededoelen Mocht u naar aanleiding van dit bezoek vragen of opmerkingen hebben, dan vernemen wij dat graag. Neem dan contact op met Rob Janssen tel: 542028, contactpersoon van de werkgroep 'De Week van de Goede Doelen'. De Paardensportvereniging Ysselsteyn houdt geen geraniumaktie meer!! Wij danken de inwoners van Ysselsteyn voor de jarenlange ondersteuning aan onze vereniging door het kopen van geraniums. Aanstaande zondag, 28 maart, houdt de paardensportvereniging Ysselsteyn haar jaarlijkse Onderlinge Wedstrijd. Dit is een mooie gelegenheid om eens te komen kijken naar de prestaties van onze pony- en paardenruiters. Iedereen is van harte welkom. Bij mooi weer wordt de wedstrijd gehouden op ons terrein aan de Middenpeelweg, t.o. Lasbedrijf Stevens, bij slecht weer zijn we in de manege van de familie van Rosmeulen, Rouwkuilenweg 16. Dit jaar viert de paardensportvereniging Ysselsteyn haar 75-jarig jubileum. Hiervoor staan een aantal aktiviteiten op het programma, waar we graag ook onze oud-leden voor willen uitnodigen. Als iemand nog adressen heeft van oud-leden van de vereniging of misschien documentatie van de beginjaren in de vorm van foto's, krantenartikelen of iets dergelijks, dan zouden we het heel fijn vinden als er hierover contact opgenomen wordt met Riet van Asten. Heren 1: zo 28-03 Dames 1: ma 29-03 di 06-04 wo 07-04 Dames 2: ma 29-03 VC Ysselsteyn - Aspargos 3 Aanvang 10.30 uur Teller: Henriëtte en Monique Olsredlem 2 - VC Ysselsteyn 1 vertrek. 19.30 uur Rijden: Dien en Sandra Vokon - Ysselsteyn 1 Vertrek 20.30 uur Phoenix'75 3 - VC Ysselsteyn 1 20.30 uur VC Ysselsteyn 2 - VC Meterik 4 Aanvang 20.30 uur Scheidsrechter: Joop Teller: Stephan ysselsteyn.dorpenvenray.nl/volleybalclub UW JAARBIJDRAGE ad 10,00 nog niet gedaan Doe het dan nu nog op bankrekening nr. 1593 90 125 t.n.v. Ysselsteyns Nieuwsblad.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 6