HBS "Ons Genoegen" NK-Asniianten Op hun eerste NK-wedstrijd geschoten in Schijndel, leverden de aspiranten tot 10 jaar een mooie prestatie door allemaal een pers. record te schieten. Bij de asp. 11-12 jr. compound was er een mooie T plaats voor Mariska Koonings. Asp. totlOjr: Brian Janssen T met212p. Giel Hellegers 9e met 200 p. Luuk Lemmens 14° met 181 p. Asp. 11-12 jr. D: Miriam Arts 8C met 233 p. Asp. 11-12 jr.H: Guido Coppis 36e met 220 p. Asp.11-12 jr.Comp. Mariska Koonings 2e met 267 p NK-Cadetten. Bij het NK.voor cadetten, geschoten op onze banen, eindigden 2 van de 3 leden net naast het podium. Lode Verbeeten en Bombé Jankreu verloren beide de halve finale en eindigden als 4e. Stijn van Soest miste op 3 punten de finaleronden. Veldwedstrijd Ossendrecht In Ossendrecht ging het seizoen voor de veldschutters weer van start met een goede ie plaats voor Dylan en een 2e plaats voor Gerard Koonings. Compound jun. le Dylan Koonings 737 p Compound dames 8e Wendy Poels 513 p. Compound vet. 4e Harrie Poels 746 p. Bare-bow heren 6e Cor Jansen 559 p. Recurve heren 2tf Gerard Koonings 666 p. NK-Teanis. Zaterdag en zondag worden de Ned. teamkampioenschappen indoor geschoten. Op onze banen word geschoten om het kampioenschap in de compound klasse A. De PEELBLOEM: Merselo-Vredepeel-Ysselsteyn. Woensdag 31 maart bezoeken gasten en vrijwilligers het jubileum ÖE ZÖHNESLÖE^ theatertournee in de Maaspoort in Venlo. Gezamenlijk vervoer per bus. De bus is om 12.35u bij de kerk in Merselo en om 12.45u bij de kerk in Ysselsteyn. Vrijwilligers: zorg dat jullie met de gasten op tiid bij de vertrekplaats zijn. De bus kan niet wachten, dan komt het schema in de war. Denk ook aan zonnebloemsjaal! Wij wensen gasten en vrijwilligers een fijne middag. GEMENGD KOOR VIVACE' Donderdag 18 mrt. was onze jaarvergadering. Bij de bestuursverkiezing werd Jan Janssen bij acclamatie herkozen als bestuurslid en bij stemming met algehele meerderheid herkozen als voorzitter. Wij wensen Jan, Proficiat!, en weer veel succes voor de komende tijd. Donderdag 1 april gezamelijke repetitie in de kerk. i t D Schreef ik vorige week nog over de weerelementen op je kop voelen. En I LJ U i\ LU O dat dat eigenlijk nog het mooiste is van het fietsen. Deze zondag konden mummim Q'C- we beschikken over de 2 weerelementen waar je als fietser niet echt blij van wordt. Wind en regen. Als we om 9,00 uur vertrekken voor de 90 km is het nog droog maar die droogte is van korte duur. Een miezerregen zorgt er voor dat we na een 20 tal kilometer steeds natter worden. En regenweer betekent automatisch lekke banden. Omdat door de regen steentjes en ander vuil aan de banden blijft plakken grijpen de scherpe exemplaren onder die steentjes hun kans. Als een sluipmoordenaar zoeken ze langzaam maar trefzeker hun weg naar de binnenband. Het duurt dan ook niet lang voordat het eerste steentje zijn doel bereikt heeft. En dat eerste steentje heeft vandaag veel vrienden want maar liefst 7 keer moeten we de tocht onderbreken voor het verhelpen van lekke banden. De onderbrekingen, de regen en de temperatuur zorgen er dan ook voor dat we verkleumd aankomen bij de "Herberg". We drinken snel een warme bak koffie om dan zo snel mogelijk de welverdiende warme douche op te zoeken.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 5