Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@kpnplanet.nl Jrg 47, nr. 12 26 maart 2009 Van de parochie: Lucas 22, 14-23 6e zondag van de Veertigdagentijd Toen het uur gekomen was, ging Hij met de apostelen aan tafel. Hij zei tegen hen: 'Vurig heb Ik ernaar verlangd om dit paasmaal met jullie te eten vóór mijn lijden. Want Ik zeg jullie dat Ik het niet meer zal eten tot de vervulling ervan in het koninkrijk van God.' Hij nam een beker, sprak het dankgebed en zei: 'Neem deze beker en laat hem rondgaan; want Ik zeg jullie dat Ik van nu af aan niet meer zal drinken van de vrucht van de wijnstok totdat het koninkrijk van God gekomen is.' Hij nam een brood, sprak het dankgebed, brak het brood in stukken en gaf het hun, en zei: 'Dit is mijn lichaam; het wordt voor jullie gegeven. Blijf dit doen om Mij te gedenken.' Na de maaltijd zei Hij zo ook van de beker: 'Deze beker is het nieuwe verbond door mijn bloed, hij wordt voor jullie leeggegoten. Maar zie, de man die Mij overlevert, ligt hier met Mij aan tafel. Want de Mensenzoon gaat wel zijn voorbestemde weg, maar wee de mens door wie Hij wordt overgeleverd.' Toen begonnen ze er met elkaar over te praten, wie van hen het zou kunnen zijn die dat ging doen. Misintenties van 27 maart t/m 2 april Zat. 27 mrt. 19.15 u. Viering van Palmzondag (Ouderenkoor) Jaardienst Martinus Arts en echtgenote Maria Janssen; Jaardienst Moe Willems - Lemmen en voor Va Willems; Ouders Verheijen - Versteegen en Jan Giliam; Wiel van de Heuvel, Toon Lemmens en de overleden familie Lemmens - Poels; Frans Bouwmeister vanwege zijn verjaardag Di 30 mrt 18.10 u. AANBIDDING VAN HET ALLERHEILIGSTE, aansluitend om 19.00 uur een H. Mis en Boeteviering overleden ouders Lemmens - Poels en overleden familie Don. 1 apr. 19.15 u. WITTE DONDERDAG gezamenlijke viering in de Dekenale kerk St.Petrus Banden (Grote kerk) te Venray Vrij. 2 apr. 15.00 u. GOEDE VRIJDAG Kruisweg in onze eigen kerk 19.00 u. Gezamenlijke viering in de kerk van Onze Lieve Vrouw van Zeven Smarten (Paterskerk) te Venray Zal. 3 apr. 20.00 u. Gezamenlijke Paaswake met het gehele cluster Misdienaars: Zaterdag, Dinsdag, 19.15 u. Luc Peters - Tom Jenniskens - Marijn Claessens 18.10 u. Marijn Claessens - Sven Knapen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1