Herberg de Peel Mededeling Ik word regelmatig gevraagd van wat ik nog allemaal doe in de uitvaartverzorging en dat is het volgende: Vanwege mijn gezondheid ben ik, zoals jullie weten, niet meer in staat een volledige uitvaart bij overlijden te verzorgen en voor te gaan hoe graag ik dit ook zou willen. Wat ik nog wel doe is: - Het verzorgen van avondwakes in zorgcentrum het Schuttersveld, het verpleeghuis Beukenrode of elders en ik doe mee met de avondwakegroep in Ysselsteyn, waar wij om toerbeurten een avondwake verzorgen. - Ook spreek ik bij herdenkingsdiensten in een crematorium of in een aula, of andere ruimte bij een begrafenis, voor mensen die geen priester willen, of niet gelovig zijn. - Verder stel ik mij ten diensten voor degene die voor hun overlijden zelf nog hun afscheid willen regelen. Dit kan ik dan planmatig doen, zodat ik ook tijd vrij hou om te rusten. Bij hun overlijden geef ik het draaiboek over aan een uitvaartverzorging die de mensen zelf kiezen. Wat ik dan nog wel blijf doen, is op de achtergrond,indien nodig, aanwezig zijn, zodat alles volgens afspraak verloopt. Ik werk als zelfstandige en doe dit voor alle uitvaartondernemingen. Peter van Soest Presents: 27 Maart The Sparks Deze 7-mans Rock and Roll coverband uit Horst spelen tijdloze covers uit vooral de jaren '60 en begin jaren '70 met de authentieke sounds en beleving van grootheden als o.a. The Shadows, The Beatles, Creedence Clearwater Revival, Rolling Stones en vele anderen. Entree: 5 euro Noteer alvast in de agenda: Koninginnenacht 29 April Rock Girl Remix

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 12