Z\¥ CTIEF Zij Actief Ysselsteyn Limburg -y Eetavond met Poolse cultuur Op maandagavond 8 maart zijn twee jonge Poolse vrouwen bij ons te gast. Voor diegene die zich hier voor opgegeven hebben; de avond begint om 20.00 uur en is in de Smelehof. De kosten zijn 5,— p.p., te voldoen bij binnenkomst. Dit is inclusief een glaasje wijn bij het eten Kienen Op dinsdag 9 maart is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Toos Arts zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn. Op dinsdag 23 maart is er Paaskienen met leuke Paasprijzen. Houd deze datum alvast vrij en ben er bij, dan kun je misschien ook blij worden van een paasei!! Bezoek Lentebeurs Ook dit jaar wordt er voor de leden en hun vriendinnen een ZijActief-dag georganiseerd naar de Lentebeurs in het MECC in Maastricht. Deze vindt plaats op dinsdag 13 april De kosten zijn voor leden 17,-- en voor niet-leden 19,50. Dit is inclusief vervoer, entree en een kopje koffie of thee. Dit bedrag bij voorkeur bij aanmelding over maken op rek.nr. 15.93.91.164 met vermelding van de naam... Bij annulering betaalt iemand de volledige kosten, mits er niemand anders voor in de plaats gaat. De vertrektijd wordt.z.t. nog bekend gemaakt. Aanmelding kan tot maandag 8 maart bij Willy Verheijen tel. 541 292 of bij Marian Bartray tel. 541 264 Knutselworkshop Op 17 maart is er de knutselavond van Zij Actief, er wordt een voorjaarsstuk gemaakt. Carla, Annemie en Elly hebben alvast een voorbeeld gemaakt. Kijk op de website van Zij Actief; www. dorpen venrav/ysselsteyn/verenigingen/zij actief naar het voorbeeld. Kosten €10.- incl. alle materialen en een consumptie. De avond begint om 19.30 uur in dancing Pilot. Opgave voor 13 maart bij: Annemie Wijnands tel. 541 472 of Elly Claessens tel. 541 293. Reumafonds Na vele jaren contactpersoon te zijn geweest voor het Reumafonds heeft Toos Arts aangegeven hiermee te gaan stoppen. Wij zijn nu op zoek naar een nieuwe contactpersoon die samen met alle andere contactpersonen van de Week van de Goede Doelen voor de jaarlijkse collecte zorgt én die de communicatie met het Reumafonds op zich neemt Wij als bestuur van Zij Actief zouden het jammer vinden als het Reumafonds niet aanwezig zou zijn bij de Week van de Goede Doelen. Heb je interesse om contactpersoon te worden of wil je meer informatie over de bijbehorende werkzaamheden neem dan contact op met Petra Smits tel. 542004. Jaarvergadering op vrijdag 12 maart De jaarvergadering wordt dit jaar gehouden op 12 maart a s. om 20.30 uur. De agenda wordt binnenkort via de mail aan alle leden gestuurd. Dorpencompetitie Ook dit jaar is er weer de Dorpencompetitie! Wil je als senior graag tennissen in competitieverband tegen tegenstanders van dorpen uit de omgeving zoals Oostrum, Merselo, Swolgen, America, Leunen/Veulen/Heide en Oirlo/Castenray schrijf je dan in voor de Dorpencompetitie. Er wordt gespeeld zowel op zaterdagavond vanaf 20.00 of 19.00 uur als op zondagmorgen in verschillende sterktes. We proberen ook om een beginnerspoule op te zetten als er genoeg interesse is. Dit betekent, dat je als beginnend tennisser ook aan deze competitievorm kunt meedoen. Je speelt dan tegen gelijkwaardige spelers. Een team bestaat uit min 2 dames en 2 heren en je speelt per persoon 2 wedstrijden van 2 sets. De kosten voor deelname aan de Dorpencompetitie bedragen ca. 50,= per team (afhankelijk van het aantal wedstrijden). Je kunt je opgeven bij Leon Nijssen (tel. 545013) of lwm.nijssen@home.nl als eenling, dan deelt de Technische Commissie de teams in. De sluiting van inschrijving is 27 maart 2010. Kantine poetsen 10 maart Lonneke Hendriks Annie Janssen uwem>eit*erit

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 7