Blad IIS Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 9 5 maart 2010 Van de parochie:Lucas 13, 1-9 Gelijkenis van een vijgenboom zonder vruchten Op dat ogenblik kwamen er mensen bij Hem met het bericht over de Galileeërs van wie Pilatus het bloed met dat van hun offerdieren had vermengd. Hij zei daarop: 'Denkt u dat deze Galileeërs grotere zondaars zijn geweest dan alle andere Galileeërs, omdat hun dit is overkomen? Geen sprake van. Maar als u zich niet bekeert, zult u allemaal, net als zij, omkomen. Of die achttien die gedood werden toen de Siloam-toren instortte, denkt u dat zij schuldiger zijn geweest dan alle andere inwoners van Jeruzalem? Geen sprake van. Maar als u zich niet bekeert, zult u allemaal, net als zij, omkomen.' Hij vertelde deze gelijkenis: 'Iemand had in zijn wijngaard een vijgenboom staan. Hij kwam kijken of er vruchten aan zaten, maar vond er geen. Toen zei hij tegen de wijngaardenier: "Dit is nu al het derdejaar dat ik kom kijken of er aan deze vijgenboom vnichten zitten, en er geen vind. Hak hem maar om. iVaarom zou hij de grond nog verder in beslag nemen?" De wijngaardenier antwoordde: "Mijnheer, laat hem dit jaar nog staan, zodat ik de grond eromheen kan omspitten en bemesten. Wie weet draagt hij dan volgend jaar vrucht. Zo niet, hak hem dan maar om." [Vlisintenties van 6 maart t/m 12 maart Zat. 6 mrt 19.15 u. (Vivace) Geert en Nellie Deters vanwege hun verjaardag; Jaardienst Mien Claessens - Zanders Zon. 7 mrt. 10.00 u. WOORDDIENST Di. 9 mrt. 18.10 u Uitstelling van het Allerheiligste, aansluitend om 19.00 uur de H. Mis Jaardienst Johan Vogels Misdienaars: Zaterdag, 19.15 u. Kevin Baltissen - Gesanne Knapen - Tom Jenniskens Dinsdag, 18.10 u. Ward Stiphout - Job Swinkels

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1