KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel KBO JAARVERGADERING. Woensdag 10 maart wordt de jaarvergadering .\wUv gehouden. Alle leden hebben daartoe reeds een persoonlijke uitnodiging ontvangen. Tijdens deze vergadering zal dhr. Wim Roovers spreken over "Vrijwillige Palliatieve Terminale Zorg" Het betreft hier stervensbegeleiding thuis op verzoek van de familie. OU DERENKOOR. Zaterdag 27 februari luistert het koor de H. Mis op. Het zingt de "Norbertusmis" en de liederen nr.: 27b-5747-13 en 42. KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over: Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015. Spreuk van de Week: "Er is niemand zo rijk dat hij geen hulp van anderen nodig heeft <-pnzm* Muziekvereniging de Peelklank Jaarvergadering A.s. maandag 1 maart wordt de jaarvergadering gehouden. Aanvang 20.00 uur in de i i Smelehof. Voor deze vergaderring zijn alle leden van 16 jaar en ouder uitgenodigd. De agenda en het jaarverslag hebben jullie inmiddels ontvangen. Kun je niet komen, meld je dan voor 18.00 uur af bij Jacqueline (541849) of na 18 00 uur bij Peggy (541564). Examens opleiding W. Jacobs Er zijn 3 leerlingen van de opleiding van Will Jacobs geslaagd. Voor het A-diploma slaagden Eugene Linders en Rita Versteegen. Voor het B-diploma slaagde Stef Lemmens. Van harte gefeliciteerd!! Percussie-ensemble naar Nederlands kampioenschap te Dronten. Na het goede resultaat op het concours in Etten-Leur is het percussie-ensemble uitgenodigd voor het Nederlands kampioenschap. Hier zullen ze het, op het hoogste landelijke niveau, opnemen tegen vier zeer gerenommeerde ensembles. Het optreden begint om 17.45 uur. De prijsuitreiking is rond 22.00 uur. Adres: Schouwburg De Meerpaal, De Rede 80 - 82, 8251 EX in Dronten. Wij wensen hen veel succes bij hun optreden!! HoeraGrote doelen doen weer mee!!! Sinds 2006 zijn we in Ysselsteyn gestart met "De Week van de Goede Doelen". Zoals u weet is dit een grootscheepse collecte, die ondersteund wordt door de gemeente Venray. Vanaf het begin is dif een groot succes geweest, de opbrengsten werden groter en met veel mensen was het uiteindelijk veel minder werk. Vanaf 2008 hebben vier van onze goede doelen te kennen gegeven dat ze niet mee wilden werken aan onze manier van collecteren. Zij wilden alleen collectes in de landelijke actieweek en wilden hier niet van afwijken. Uiteindelijk ondersteunden deze 4 doelen onze manier van werken niet en werd er dus ook geen geld voor hun ingezameld Het ging om de volgende doelen: KWF Kankerbestrijding, Ned. Hartstichting, Reumafonds en de Nierstichting. Uiteraard zijn wij echter blijven geloven in onze manier van collecteren en hebben er veel energie en tijd in gestoken om deze doelen op andere gedachten te brengen. Wij zijn dan ook blij u te mogen mededelen dat, het KWF kankerbestrijding, de Nierstichting, de Ned. Hartstichting, het Reumafonds en het Prins Bernard Cultuurfonds besloten hebben hun standpunt te wijzigen. Onder het mom van voortschrijdend inzicht berichten ze ons dat ze de "De Week van de Goede Doelen" zien als een nieuwe moderne manier van collecteren. Ze willen dan ook graag weer meedoen. Wij vinden het geweldig dat wij weer voor alle doelen op pad mogen en zijn trots op deze overwinning! Het blijven toch hele belangrijke doelen, die nu weer aansluiten! De Week van de Goede Doelen is dit jaar van 4 tot en met 10 april. Wij hopen weer op u allen te mogen rekenen Voor meer informatie verwijzen wij u graag naar http://vsselsteyn.dorpenvenrav.nl/goededoelen i i NSSfc T.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 3