Programma van 25 feb t/m 6 mrt: Donderdag Zaterdag Donderdag Zaterdag 25-feb Donderdagavondgroep 18:30 Eierruilspel Groep 7/8 27-feb Zaterdagavondgroep 20:00 4-mrt Donderdagavondgroep 18:30 Vossenjacht Groep 5/6 6-mrt Lekke Band! 20:00 Paul Martens Cindy Mansvelders Paul Fleurkens Jan Pijnenborg Hoi Pielpubers! Aanstaande zaterdag hebben we weer een te gekke activiteit! We gaan een superspannende smokkeltocht doen. Zorg voor goede wandelschoenen en afhankelijke van het weer regenbestendige kleren. Vanaf 19:30 zijn jullie welkom in de Jera. Tot dan!Groetjes de leiding! Zaterdag 6 maart: Lekke Band in Jera '70!!! Vanwege het grote succes in het verleden is besloten de Lekke Band weer naar de Jera te halen! Op zaterdag 6 maan komt de band dan ook weer een mooie show weggeven. Voor degene die ze nog niet kennen, een korte bio; Een show van de Lekke Band is een aaneenschakeling van totale onzin, verkleedpartijen, foute poedelpruiken en zwetende nepsnorren, maar vooral van hele vette rockcovers, die op zo'n overdonderende manier worden gebracht, dat het publiek niets anders kan doen dan meebrullen. Van de Spice Girls tot AC/DC en van Black Sabbath tot ABBA, de mannen zijn pas tevreden als alles en iedereen verandert in één grote schreeuwende pompende massa. Van reuze-festival tot mini-kroeg, overal laten ze het achterste van hun tong zien.sterker nog, als ze op stoom zijn gekomen, laten ze alles zien..en horen Open: 20.00 uur Entree: 5,- Min. leeftijd: 14 jaar D.A.G. 4 maart, Vossenjacht! Als het dan nog steeds zo koud is, kleed je eigen dan goed en warm aan. We gaan dan namelijk door het dorp heen lopen. Jaarvergadering op vrijdag 12 maart De jaarvergadering wordt dit jaar gehouden op 12 maart a s. De agenda wordt binnenkort via de mail aan alle leden gestuurd Dorpencompetitie Ook dit jaar is er weer de Dorpencompetitie! Wil je als senior graag tennissen in competitieverband tegen tegenstanders van dorpen uit de omgeving zoals Oostrum, Merselo, Swolgen, America, Leunen/Veulen/Heide en Oirlo/Castenray schrijf je dan in voor de Dorpencompetitie. Er wordt gespeeld zowel op zaterdagavond vanaf 20.00 of 19.00 uur als op zondagmorgen in verschillende sterktes. We proberen ook om een beginnerspoule op te zetten als er genoeg interesse is. Dit betekent, datje als beginnend tennisser ook aan deze competitievorm kunt meedoen. Je speelt dan tegen gelijkwaardige spelers. Een team bestaat uit min. 2 dames en 2 heren en je speelt per persoon 2 wedstrijden van 2 sets. De kosten voor deelname aan de Dorpencompetitie bedragen ca. 50,= per team (afhankelijk van het aantal wedstrijden). Je kunt je opgeven bij Leon Nijssen (tel. 545013) of lwm. niissen@home.nl als eenling, dan deelt de Technische Commissie de teams in. De sluiting van inschrijving is 27 maart 2010. Kantine poetsen 3 maart Jolanda Hellegers Lea Hendriks WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2