1
YSSELSTEYN www.svvsselstevn. nl
-Korf Do!
ENIOREN
UITSLAGEN
Flamingo (M) 5 -
De Peelkorf
5
5 - 7
De Peelkorf
6 -
Oostrum
1
6 - 4
MKV
2 -
Recreanten
8 - 4
PROGRAMMA ZONDAG 21 FEBRUARI
Boskant
1 -
De Peelkorf
1
aanvang 18.10
uur Apollohal Son, vertrek 16.30 uur
Klimroos
2 -
De Peelkorf
2
aanvang 11.10
reserveshirts
uur Eureka Hapert, vertrek 09.30 uur
Lottum
2 -
De Peelkorf
3
aanvang 12.00
10.30 uur
uur 't Haeren Grubbenvorst, vertrek
Gazelle
2 -
De Peelkorf
4
aanvang 12.00
uur Munstergeleen, vertrek 10.00 uur
Rijden
De Peelkorf 1Mayke, Loes, Kim
De Peelkorf 2: Rian, Marloes, Chantal
De Peelkorf 3: Rachida, Anne, Cindy
De Peelkorf 4: Maartje, Nicole, Milou
De Peelkorf 3 kan zondag bij winst kampioen worden. Wij wensen speelsters en leidster veel succes.
PROGRAMMA WOENSDAG 24 FEBRUARI
De Peelkorf 5 - Blauw Wit (Ha)2
aanvang 20.30 uur Kruisweide, vertrek 19.30 uur
UNIOREN
PROGRAMMA ZATERDAG 20 FEBRUARI
ONA
BI
De Peelkorf
BI
aanvang 10.30uur, vertrek 09.00 uur Passelegt,
Overasselt, HESJES
Klimop (A)
BI -
De Peelkorf
B2
aanvang 10.00 uur, vertrek 08.45 uur De Schop, Asten
Rosolo
Cl -
De Peelkorf
Cl
aanvang 12.45 uur, vertrek 11.15 uur Rabo Sporthuis,
Reusel
Rosoio
Dl -
De Peelkorf
Dl
aanvang 10.45 uur, vertrek 09.15 uur Rabo Sporthuis,
Reusel
Ajola
Cl -
De Peelkorf
C2
aanvang 13.00 uur, vertrek 11.45 uur De Burcht,
Boekei, HESJES
ODOS
Dl -
De Peelkorf
D2
aanvang 12.00 uur, vertrek 11.00 uur De Kruisweide,
Sevenum
De Peelkorf
D3 -
HBSV
D2
aanvang 12.00 uur, vertrek 11.00 uur De Weert,
scheidsrechter: Margo Arts
Diosa
El -
De Peelkorf
El
aanvang 09.00 uur, vertrek 07.45 uur Mr. van Thiel,
Wijchen
De Peelkorf
F1 -
Oranje-Wit
1
aanvang 14.45 uur, vertrek 14.00 uur Servaashof
De Peelkorf
F2 -
SV United
1
aanvang 15.20 uur, vertrek 14.30 uur Servaashof
De Peelkorf
4 -
Oranje-Wit
3
aanvangl2.55 uur Ysselsteyn, scheidsrechter:
Anita van Soest, Anja Bruynseels, Yvonne Tissen
Merselo
1 -
De Peelkorf
4
aanvang 13.45 uur Ysselsteyn
SV United
3 -
De Peelkorf
5
aanvang 14.35 uur Ysselsteyn, scheidsrechter: Leonie
Vergeldt, Cindy Peters
De Peelkorf
5 -
SV United
2
aanvang 15.50 uur Ysselsteyn
De Peelkorf
6 -
Merselo
1
aanvang 12.30 uur Ysselsteyn, scheidsrechter: Anita
van Soest, Anja Bruynseels, Yvonne Tissen
DES
2 -
De Peelkorf
6
aanvang 13.20 uur Ysselsteyn, HESJES
De D3 mag zaalwachttas 2 en 2 ballen maat 5
naar Ysselsteyn.
meenemen naar De Weert en alles weer meenemen