TOURCLUB HBS "Ons Genoegen" Vriendenkring De Peelklank" Zilver voor Carrie Wegh op NK Ti jdens het NK.-indoor in Almere veroverde Carrie Wegh een zilveren plak bij de dames-recurve. In de finale moest zij haar meerdere erkennen in Annemarie der Kinderen, 113 tegen 108. In de compoundklasse konden onze leden geen potten breken, Bas Tonnaer werd 14c en Johan van Dongen 17°. 1 pijl-competitie. De jeugd en aspiranten schieten zondag in Tienray hun 6e wedstrijd, aanvang 10.00 uur. De senioren schieten him wedstrijd dinsdag a.s. in Leunen, aanvang 19.30 uur. Interland indoor Ned-België in Ysselsteyn Zaterdag wordt op onze banen de indoor-interland tegen onze Zuiderburen geschoten. Per land word deelgenomen door 6 teams van 3 sporters elk. Per discipline recurve en compound is er een dames, heren en jeugdteam. Vanaf 13.30 uur schieten zij per team een competitie van 5 sets tegen hetzelfde team van het andere land. Elke set bestaal uit 4 serie's van 6 pijlen pet team. Tijdens de jaarvergadering van Tourclub Ysselsteyn van vrijdag 12 februari zijn Lei van Dijck en Henk van Ass benoemd tot ere bestuursleden. Beide zijn mede oprichter van onze dit jaar 15 jarige vereniging. Lei heeft 11 jaar lang het penningmeesterschap vervuld en Henk 14 jaar het secretariaat. Zij hebben er een belangrijk aandeel in dat er nu een bloeiende vereniging staat met 85 leden. Door de voorzitter en onder luid applaus van de aanwezige leden werden de bijbehorende oorkondes aan Henk en Lei uitgereikt. Zanggroep Schone Schijn Woensdag 24 februari is er geen repetitie. JEU-DE-BOULESVERENIGING de Piëlboulers Tournooi Heide: Op 28 januari was er een uitwisselingstournooi met de collega's uit Heide. Helaas was het voor slechts twee trio's van onze club mogelijk om EEN van de 3 wedstrijden te winnen. Het was wel gezellig, maar weinig resultaat. JAARVERGADERINGDe herinneren onze leden en supportboulers nog eens aan de Jaarvergadering welke wordt gehouden op DINSDAG 23 FEBRUARI a.s. in zaal Roelanzia. Aanvang 20.00 uur. Dc agenda heeft iedereen in bezit. Mogen we op een algemene opkomst rekenen Geacht lid/donateur van de "Vriendenkring" Op zondag 21 februari verzorgen het percussie-ensemble van de Peelklank met de Smclebrothers een zondagochtendconcert in dc theatherzaal van de schouwburg in Venray. Dit concert begint om 11.00 uur. Dit is voor de leden/donateurs van de Vriendenkring een mooie gelegenheid om het percussie-ensemble aan het werk te zien in de aanloop naar het landskampioenschap waaraan het percussie-ensemble deelneemt. Dit landskampioenschap zal gehouden worden op 27 februari In Dronten. Natuurlijk zou het ook fijn zijn als jullie in de gelegenheid zouden zijn om het percussie-ensemble tijdens het kampioenschap aan te moedigen en te beluisteren. Voor verdere informatie van het concert in de Schouwburg en het landskampioenschap zie onder Muziekvereniging de Peelklank Het bestuur van De Vriendenkring Schone 'Siuyp I H •y- L -V V/ NYSStLSTFVK/

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 5