Zondagochtendconcert schouwburg Venray. Zij Actief Ysselsteyn TIEF KBO, afdeling Yssclstcyn/Vredepeel KBO KIENEN. Woensdag 24 februari is er 13.30 uur kienen in de Smelehof. OTJDERENKOOR. Zondag 21 februari zingen we de H. Mis in Beukenrode. Aanvang: 10.30 uur. Vertrek: 10.00 uur (in tenue). We zingen "de Fatima-mis" Kn de liederen nr.: 48-66-26-30-13-56 en 21. BILJARTEN Federatie-competitie, week65, ronde 22 Ysselsteyn 1-V.I.O.S. 1 0-9 Ysselsteyn4 vrij Ysselsteyn 2-Wanssum 4 7-2 Ysselsteyn 5 vrij Ysselsteyn 3-De Wevert 3 1-8 Castenray 3-Ysselsteyn 6 7-2 KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over: Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015. Spreuk van de Week .-"Liefde schenken is met je hart leren denken Repetitie jeugdorkest Op vrijdag 19 februari is er geen repetitie voor het jeugdorkest i.v.m. de carnavalsvakantie. Op zondag 21 februari verzorgt het percussie-ensemble van de Peelklank het zondagochtendconcert in de theaterzaal van de schouwburg in Venray. Een unieke kans om ons percussie-ensemble aan het werk te zien in de aanloop naar het landskampioenschap. Op zaterdag 27 februari neemt het percussie-ensemble deel aan het landskampioenschap voor percussie-ensembles te Dronten in de ere-divisie sectie A, de hoogste afdeling. Daar moeten zij de strijd aanbinden met een 4-tal gerenommeerde tegenstanders. Voor onze slagwerkers is dit een mooie kans om een keer te spelen in een theater omdat dit ook in Dronten het geval is. Het zondagochtendconcert begint om 11.00 uur. Wij nodigen U bij deze uit dit concert bij te wonen en wij hopen 1J een mooie muzikale zondagmorgen te kunnen bieden. Op dinsdag 23 februari is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Jo Deters zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn. Dan voor Alleenstaanden In Meerlo wordt weer de dag voor alleengaanden gehouden en wel op donderdag 4 maart. Aanvang 9.30 uur en sluiting om 16.00 uur. 'S Middags kunt u deelnemen aan de workshop 'Klein kluswerk in huis' of'digitale foto's op PC of laptop'. Ook draait er de film 'Calender girls'. Kosten voor deze dag zijn 15,~ voor leden en 18,- voor introducés. Dit is incl consumpties en lunch. Opgeven kan tot 20 februari bij Petra Smits tel. 542004. ZijActief Limburg bestaat 80 jaar Op vrijdag 5 maart organiseert Zij Actief Kring Noord een kringactiviteit voor haar leden in verband met het 80 -jarig bestaan van Zijactief Limburg. Toneelvereniging Vreato uit Vredepeel presenteert twee komische eenakters "Help, opa is zoek' en 'Het Hek' en mevrouw Mia Dekkers brengt liedjes, gedichten en verhalen in dialect. De avond wordt gehouden in De Zandhoek in Wanssum, de ontvangst is om 19.30 uur en de entree is 5,--. Wilt u deze avond bijwonen dan kunt u zich opgeven bij Willy Verheijen tel. 541292. Eetavond met Poolse vrouwen Op maandag 8 maart hebben we een eetavond met 2 Poolse vrouwen .Zij vertellen ons over hun land en maken enkele gerechten uit het land voor ons klaar. De onkosten zijn 5,- Je kunt je hiervoor opgeven tot 2 Maart bij Willy Verheijen tel: 541 292 Muziekvereniging de Peelklank Inleveren carnavalskleding Wij vragen de leden om de carnavalskleding de eerste repetitie na de carnaval in te leveren. Het witte shirt graag uitwassen. De rest van de kleding mag ongewassen worden ingeleverd (wel zorgen dat de kleding onbeschadigd en compleet is). Kienen .ySSCLOTEYN. Limburg

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 3