Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 7 19 februari 2010 Lucas 4, 1-13 Door de duivel op de proef gesteld Vol van heilige Geest keerde Jezus terug van de Jordaan. Hij bleef veertig dagen lang in geestvervoering in de woestijn, waar Hij door de duivel op de proef werd gesteld. Al die dagen at Hij niets, en toen ze voorbij waren kreeg Hij honger. Toen zei de duivel tegen Hem: 'Als U de Zoon van God bent, zeg dan tegen deze steen dat hij een brood moet worden.' Jezus antwoordde hem: 'Er staat geschreven: Niet van brood alleen zal de mens leven.' Daarop nam de duivel Hem mee omhoog en liet Hem in een flits alle koninkrijken van de wereld zien en zei: 'Heel die macht en al hun pracht zal ik U geven, want zij zijn mij in handen gegeven en ik geef ze aan wie ik wil. Als U mij aanbidt zal het allemaal van U zijn.' Jezus gaf hem ten antwoord: 'Er staat geschreven: De Heer uw God zult u aanbidden en Hem alleen dienen.' Hij bracht Hem naar Jeruzalem, zette Hem op de rand van de tempel en zei: 'Als U de Zoon van God bent, spring dan naar beneden. Want er staat geschreven: Aan zijn engelen zal Hij bevelen U te beschermen, en: Op hun handen zullen ze U dragen, zodat U aan geen steen uw voet zult stoten.' Jezus antwoordde hem: 'Er is gezegd: U zult de Heer uw God niet op de proef stellen.' Toen de duivel alle beproevingen had uitgevoerd, ging hij van Hem weg voor een bepaalde tijd. Misintenties van 20 februari t/m 26 februari Van de parochie: Zat. 20 feb. 19.15 u. Zon. 21 feb. lO.OOu. Di. 23 feb. 19.00 u. Vrij. 26 feb. 19.00 u. (Vivace) Toon Jaspers en Net Jaspers-Lenssen; Jaardienst Jan van Gassel; Gerard Fleurkens vanwege de trouwdag en voor de overleden familie Fleurkens-van Staveren; Overleden ouders Verheijen-Litjens; Toon Arts; WOORDDIENST Voor het welzijn van onze parochiegemeenschap Wim van Dijck namens de buurt ImmenhofJaardienst Thei Arts; Jacqueline Bos-Janssen vanwege haar verjaardag, voor Jan Bos en de overleden familie; Jaardienst Louis Arts; Jaardienst Piet Swinkels; Uit dankbaarheid en voor de overleden ouders Camps-Spreeuwenberg en overleden familie De kinderen van groep 8 doen in deze H. Mis het H. Vormsel. Zij ontvangen de H.Geest, doormiddel van de handoplegging en zalving door Vivaris Maessen van het Bisdom Roermond Voor alle Vormelingen en hun ouders; voor Opa van de Weijers en Opa Bovee Misdienaars: Zaterdag, Dinsdag, Vrijdag, 19.15 u. Vera Sikes - Marijn Claessens - Gesanne Knapen 19.00 u. Job Swinkels 19.00 u. Marijn Claessens - Veerle Claessens >- - Itjlf. hll.h ',tti „AMfwiisfea//:

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1