Zondagochtendconcert schouwburg Venrav. KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel BILJARTEN K R u w SMELEHOF-competitie. Op dinsdag 23 maart zullende wedstrijden tussen de groepswinnaars worden gespeeld en woensdag 24 maart de finale Willen de teamleiders ervoor zorgen, dat dan alle ronde-wedstrijden gespeeld zijn ROELANZIA-toernooi. Donderdag 25 maart begint het Roelanzia-toernooi. Willen de teamleiders van de Smelehof-competitie doorgeven aan Wim Verschuuren wie aan dit Roelanz.ia-toemooi wil deelnemen. Diegenen die normaliter niet deelnemen aan de Smelehof-competitie en die graag meedoen aan het Roelanzia-toernooi a.u.b. opgeven voor 22 februari Federatie-competitie, week 5, ronde 21 Ysselsteyn 1-Hegelsom 1 2-7 Ostenriekske 1-Ysselsteyn 4 7-2 Wanssum 3-Ysselsteyn 2 7-2 Leunen 5-Ysselsteyn 5 7-2 Ysselsteyn 3 vrij Ysselsteyn 6-Broekhuizen 4 2-7 KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over: Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015. Spreuk van de Week :"Je kunt beter dromen over watje van plan bent, dan wakker liggen over watje gedaan hebt Muziekvereniging de Peelklank Serenade prins Frank den Urste Op zaterdag 13 februari brengen we een serenade aan prins Frank en prinses Lisette. Bijeenkomst in de Smelehof om 20.30 uur in carnavalskleding naar keuze. Optocht Venrav Op maandag 15 februari nemen we deel aan de optocht in Venray (aanvang 13.33 uur). Ons nummer in de optocht is nog niet bekend. Kijk hiervoor in de Peel en Maas. Voor diegene die geen vervoer hebben, vertrekken we om 12.45 uur bij de Smelehof. Regel zelf je vervoer naar huis. Wil vooral de jeugd hier goed aandenken en dit bespreken met de ouders. We lopen mee in de carnavalskleren van de Peelklank. Als je nog geen carnavalskleding hebt en je kunt vrijdag niet naar de repetitie komen bel dan voor de repetitie even naar Peggy Arts (541564). Optocht Ysselsteyn Op dinsdag 16 februari nemen we deel aan de optocht in Ysselsteyn. Bijeenkomst bij de Smelehol om 13.45 uur. Ook in deze optocht dragen we de carnavalskleren van de Peelklank. Inleveren carnavalskleding JVij vragen de leden om de carnavalskleding de eerste repetitie na de carnaval in te leveren. riet witte shirt graag uitwassen. De rest van de kleding mag ongewassen worden ingeleverd (wel zorgen dat de kleding onbeschadigd en compleet is). Repetitie jeugdorkest Op vrijdag 19 februari is er geen repetitie voor het jeugdorkest i.v.m. de carnavalsvakantie. Op zondag 21 februari verzorgen het percussie-ensemble van de Peelklank en de Smelebrothers het zondagochtendconcert in de theaterzaal van de schouwburg in Venray. Een unieke kans om ons percussie-ensemble aan het werk te zien in de aanloop naar het landskampioenschap. Op zaterdag 27 februari neemt het percussie-ensemble deel aan het landskampioenschap voor percussie-ensembles te Dronten in de ere-divisie sectie A, de hoogste afdeling. Daar moeten zij de strijd aanbinden met een 4-tal gerenommeerde tegenstanders. Voor onze slagwerkers is dit een mooie kans om een keer te spelen in een theater omdat dit ook in Dronten het geval is. Het zondagochtendconcert begint om 11.00 uur. Samen met de Smelebrothers nodigen wij U bij deze uit dit concert bij te wonen en hopen wij U een mooie muzikale zondagmorgen te kunnen bieden. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 3