TE KOOP: f\)m mok-- (?ew en \)t -voor mm en mr- De groeëtelders: De suukertantes: De bruudsmégjes: De getuuge: Ems van Jeu en Iet van de Smid en Huub van Niesegrad en Pouwels zien Nel Jo van Tieskes Handrie en Teunisse Hanneke en Thei van Gert Deters en Maria Teunisse Marie-José van Theo en Riek Tilleman-Dijkman van de Meulenwiekers uut Elden en Ria van Heze Driekske en Marie van Soest Ine van Jan van Jac van Haantjeshof en Ans van Lei van Harrie van Philipsen Naat Kuüb van Tinuske en Marie van het veltumseveld en Leon van Frans van Wim van Gradjes Frans en Elly van Lemmens Lei en Nella van Mill uut ut Knollekesriek de P1EIREUS rSSELSTEYN JEUGDCARNAVAL Jeugd Bonte Middag Zondag 31 jannewarie was ut wer enne goed bezochte en gezellige jeugd bonte middag. Nog noeëit hebbe we zón vol programma gehad, dor ien de Smelehof. Ut was geniete vur toeschouwers en ok dieëlnemers. Hóst alle kiender ware hartstikke moj verkled en gesminckt. Bob het ok dizze middag wer op en fantastische manier anmekaar gepraot. Vur de rest iedrieën bedankt vur ow beejdrage an dizze middag. Jeugdprinserecepsie Zondag 7 fibberwarie is ut al wer zóver, nao de reuzekluutrecepsie is dur ien de Jera vanaf 15.11 recepsie van ozze aege jeugdprins Roy den Twedde. Iedrieën is van harte welkom um en hendje te komme gaeve. Tot dan. Wor zien weei te viende dees daag? Zaoterdag 6 fib. zien weej tegast beej de Piëlpubers. Donderdag 11 fib. zien weej ien de Jera beej de donderdagaovcndgroep. Zondag 14 fib. kunde os viende op ut kiendercarnaval ien de Jera.(zie jera) Mit de carnaval zudde os nog wel dukker tegekomme, tot dan en veul schik. VRIJSTAANDE WONING op 1195 m2 grond Patertulpstraat 11a Inl. L. v. Vegchel Timmermannsweg 119 Ysselsteyn Tel 0493-529283 Puttenwcg 18 5813 BD Ysselsteyn Telnr: 0478-541966 Binde ger ow "wilde huer" vur de carnaval kwiet Daorvur make wej tied. Jong, minder jong, kiender- vroallie of kèl Wej zien ze allemoal gèr dus bel! nana

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 7