WK St.Oda 9 februari: IVA-training en Medewerkersvergadering: Even een korte uitleg wat een IVA-training is: de Drank- en Horecawet stelt dat er in de Jera op tijden dat er alcohol wordt geschonken iemand aanwezig is die een verklaring heeft van Sociale Hygiëne, maar ook barvrijwilligers die het certificaat van Instructie Verantwoord Alcoholgebruik (IVA) op zak hebben. Dit is nuttig datje die in je bezit hebt, vanwege controles die we kunnen verwachten. Dan kunnen ze er naar vragen. Als je deze training volgt, dan ontvang je het certificaat. Aansluitend volgt een korte medewerkersvergadering. De IVA-training is van 19:30u - 21:30u. We gaan er vanuit dat iedere Jera- medewerker aanwezig is. Basisschool 'St.-Oda' - Oudervereniging BasJssChoot Donatie slachtoffers aardbeving Haïti SB! Ysselsteyn Mede n.a.v. het lieve briefje van Lynn van Dongen heeft het bestuur van de ouder- vereniging besloten om 100 Euro te doneren aan het P555 fonds voor de slachtoffers van de aardbeving in Haïti. Lynn, bedankt voor het leuke briefje in de ideeënbus op school. KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel KIENEN. Woensdag 10 februari is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. x MEDEDELING. We kondigen nu reeds aan, dat er op woensdag 17 maart in de Smelehof een product- presentatie is van fa. Jan de Boer uit Elsoo met als thema"Ouder worden in goede gezondheid: Wat kan ik doen Nadere mededelingen volgen te zijner tijd. BILJARTEN Federatie-competitie, week 4, ronde 20 Leunen 2-Ysselsteyn 1 4-5 Ysselsteyn 4-America 4 9-0 Ysselsteyn 2-Grubbenvorst 4 4-5 Ysselsteyn 5-U.V.B. 3 2-7 Grubbenvorst 5-Ysselsteyn 3 2-7 Hegelsom 4-Ysselsteyn 6 7-2 KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over: Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015. Spreuk van de Week: "Een compliment is een vriendelijke waarheid met een beetje make-up Muziekvereniging de Peelklank v p Carnavalsuniformcn j%. :Êi'/ A.s. vrijdag wordt na afloop van de repetitie de carnavalskleding uitgedeeld. Deze kleding is bedoeld voor de optocht in Ysselsteyn en Venray. Kun je niet naar de repetitie komen, vraag dan aan iemand om je pak mee te nemen. Uitwisselingsconcerten fanfare Er staan 2 uitwisselingsconcerten gepland. Op 20 maart is er een concert samen met Kunst en Volharding uit Beuningen. Op 16 mei hebben we een uitwisselingsconcert met Maashees. Noteer deze data vast in je agenda. Corveedicnst Corveedienst voor de maand februari: Petra en Lizan Jespers, Cindy Mansvelders en Daan Marcellis Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen. Corveedienst jeugdorkest Corveedienst voor de maand februari: Joyce Bovee en Brittney Marcellis. Zorg datje om 18.00 uur aanwezig bent om de stoelen klaar te zetten. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. a

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 3