Programma van 4 feb t/m 16 feb: Donderdag 4-feb Donderdagavondgroep 18:30 Levend Memory Groep 5/6 Zaterdag 6-feb Zaterdagavondgroep 20:00 ia m L| Zondag 7-feb Receptie Jeugdprins Roy II 14:11 Donderdag 11-feb Donderdagavondgroep 18:30 Carnavalsavond! Groep 5/6/7/8 Zaterdag 13-feb Carnaval 20:11 Zondag 14-feb Kindermiddag 16:00 Ysselsteynse Avond 20:11 Maandag 15-feb Carnaval 20:11 Dinsdag 16-feb Carnaval 20:11 Ysselsteynse avond: Het carnavalsseizoen is inmiddels alweer in volle gang, nog ruim 1 week en het is alweer carnaval. Ook dit jaar organiseert JERA'70 wederom een doldwaze en carnavaleske YSSELSTEYNSE AVOND. En wel op carnavalszondag 14 februari. Dit is een avond waar heel carnavalsvierend Reuzensteyn al naar uitkijkt!? Deze avond zal even als afgelopen jaren voor iong en oud en geheel entree vrij zijn!! Wat is een Ysselsteynse avond zonder Ysselsteynse artiesten, daarom deze oproep: Heb je zin om de zaal eens flink op z'n kop te zetten, vrees niet en geef je dan snel, maar wel voor 7 februari op via het onderstaand adres!! Ook aanmeldingen van groepen en eenlingen van de liedjesavond zijn van harte welkom! Mail de onderstaande gegevens door naar: teun_tonnaer@liotmail.com of meldt je telefonisch aan: 06-12642519 Naam contactpersoon: Artiesten (artiesten naam): Adres: Act/nummer(s): Tel.: E-mail: Dondercarnaval De Carnaval staat weer voor de deur en ook dit jaar is de Jera weer de place to be voor de kids! Het is weer tijd om de carnavalskleding voor de dag te halen en de armen te strekken voor de polonaise. Jeugdprins Roy II en de Donderprins en prinses! Op donderdag 11 februari gaan we tijdens de D.A.G de carnaval inluiden met een groot feest! Jeugdprins Roy II zal dan met zijn gevolg naar de Jera komen om te feesten. Ook zal tijdens deze avond voor het eerst, dit jaar een donderprins en donderprinses worden uitgeroepen! Dit zal dan na afloop meteen gevierd worden met een superfeest! Kom dus allemaal op donderdagavond om 18.30 uur op je mooist verkleed naar de Jera en dan gaan we lekker hossen dansen en springen. Waar: Jera Wie: Alle kids van de D.A.G Hoelaat: 18.30 uur Kindercarnaval Op zondag 13 februari zal er in de Jera een groot feest zijn voor alle kinderen van de basisschool. Daar zullen ook dit jaar weer Bob en Luc aanwezig zijn! Zij zullen er samen met de medewerkers van de Jera en Jeugdprins Roy II met zijn gevolg voor zorgen dat dit weer een heel leuk feestje gaat worden. De deuren zullen gesloten zijn, dat betekend datje tijdens de kindercarnaval niet naar buiten kunt gaan. Zorg datje erbij bent! Waar: Jera Wie: Alle kinderen van de basisschool Hoelaat: 15.11 u verzamelen bij het dorpspodium. Hoi pielpubers niet-pielpubers, De carnaval komt eraan, komende zaterdag 6 februari is er dan ook een carnavalsdisco georganiseerd. Iedereen van 12 tot en met 16 jaar is welkom. Dus ben je geen lid (meer) van de pielpubers, maar wil je graag eens komen kijken... grijp je kans!!! Jeugdprins Roy en zijn mannen dames zullen er samen met jullie en ons een mooi feestje van maken, 't dak gaat eraf van 19.30 tot 22.00.. Ben je geen lid van de pielpubers dan betaal je €1 entree en krijg je een gratis consumptie. Kom zo te gek, vet, gaaf mogelijk verkleed dan ga je misschien nog met een super prijs naar huis... Tot zaterdag, groetjes de leiding

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2